رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:18
  • کد خبر : ۳۵۷۷۲
مسمائی

لینک کوتاه:

تنها جانباز ۷۰ درصد استان کرمان به درجه شهادت نائل آمد

رییس مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت:شهیده مسمائی به عنوان تنها جانباز 70% استان کرمان به شمار می آمد و در تاریخ 95/1/29 در بیمارستان پیامبر اعظم کرمان به درجه شهادت نائل آمد. به گزارش هزار نیوز ؛سردار محمدرضا حسنی سعدی رییس مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رییس مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت:شهیده مسمائی به عنوان تنها جانباز 70% استان کرمان به شمار می آمد و در تاریخ 95/1/29 در بیمارستان پیامبر اعظم کرمان به درجه شهادت نائل آمد.

به گزارش هزار نیوز ؛سردار محمدرضا حسنی سعدی رییس مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در خصوص شهادت بانو سمیرا مسمائی گفت:این بانو گرانقدر در جزیره مینو به عنوان کمک بهیار در حال امدادرسانی به مجروحان جنگ تحمیلی بود که بر اثر اصابت ترکش از دو چشم نابینا می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: شهیده مسمائی به عنوان تنها جانباز ۷۰% استان کرمان به شمار می آمد و در تاریخ ۹۵/۱/۲۹ در بیمارستان پیامبر اعظم کرمان به درجه شهادت نائل آمد.

سردار حسنی سعدی در خصوص مکان دفن این شهیده گفت:با توجه به اینکه بانو مسمائی متولد خرمشهر بوده و پس از جانباز شدن وی به کرمان آمده بود و در شهرک پانصد دستگاه این شهر سکونت داشت پیکر مطهر این بانو جهت تدفین به زادگاهش خرمشهر فرستاده می شود.

انتهای متن/منبع: آرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه