رفتن به بالا
  • Sunday - 17 April 2016 - 13:55
  • کد خبر : ۳۵۵۵۷
images

لینک کوتاه:

جزئیات ازدواج دختر جوان با یک مرد اعدامی در زندان

 دختر جوانی که قصد دارد با یک اعدامی ازدواج کند، صبح دیروز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد «پس از مراسم، برای نجات شوهرم تلاش خواهم کرد». به گزارش هزار نیوز ؛ روزنامه «ایران» در ادامه نوشت: پرستو ٢٨ ساله که فوق لیسانس تربیت بدنی دارد به قاضی شهریاری سرپرست دادسرای ناحیه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 دختر جوانی که قصد دارد با یک اعدامی ازدواج کند، صبح دیروز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد «پس از مراسم، برای نجات شوهرم تلاش خواهم کرد».

به گزارش هزار نیوز ؛ روزنامه «ایران» در ادامه نوشت: پرستو ٢٨ ساله که فوق لیسانس تربیت بدنی دارد به قاضی شهریاری سرپرست دادسرای ناحیه ٢٧ تهران گفت: پنج ماه پیش برای ملاقات برادرم به زندان رفته بودم که دیدم متهم جوانی با مادرش سرگرم صحبت است و در حالی که اشک می‌ریخت ادعا می‌کرد که بی‌گناه است.

این دختر با بیان اینکه “ماجرای جالبی بود و از برادرم درباره جرم هم‌سلولی‌اش پرسیدم که متوجه شدم وی قاتل است”، گفت: اصرارهای پسر جوان به بی‌گناهی، ذهنم را مشغول کرده بود تا اینکه در ملاقات بعدی برادرم شماره‌ام را از طریق مادرش در اختیار امیر قرار دادم تا شاید بتوانم کمکش کنم.

وی افزود: در تماس تلفنی امیر از زندان پی‌بردم که وی روز ١٤ دی‌ماه سال ٨٨ در خانه‌اش خواب بوده که برادر و خواهرزاده‌اش با هم درگیر می‌شوند و زمانی که امیر با سر و صدای آنها از خواب بیدار می‌شود، می‌بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقو قرار گرفته است. امیر با دیدن این صحنه چاقوی خونین را برداشته و قصد داشته تا به درگیری آنها پایان دهد که خواهرزاده‌اش پا به فرار می‌گذارد و امیر نیز به تعقیبش می‌رود که در این لحظه در خیابان به زمین می‌افتد و امیر نیز پایش به جدول گیر کرده و با چاقویی که در دستش بود به صورت اتفاقی روی محمدرضا می‌افتد که همین باعث مرگ پسر جوان شده است.

پرستو در ادامه گفت: در این مدت که با امیر در تماس بودم احساس خوبی به هم پیدا کردیم تا اینکه امیر از من خواستگاری کرد و من نیز پذیرفتم.

وی با بیان اینکه قصد دارد روز ولادت حضرت علی(ع) به عقد امیر در بیاید، گفت: خانواده مقتول برای بخشش دایی خانواده خواستار دریافت ٥٠٠ میلیون تومان دیه شده‌اند و قصد دارم بیرون از زندان برای نجات همسر آینده‌ام هزینه دیه را جمع کنم و از مردم نیز می‌خواهم کمکمان کنند.

مادر امیر نیز گفت: روزهای نخست پسرم در تماس از زندان می‌گفت به دختر جوانی علاقه پیدا کرده است که با پیشنهاد خواستگاری‌اش مخالفت کردم و پسرم سه هفته با من تماس نگرفت و مجبور به تماس گرفتن با پرستو شدم و توانستم دختر جوان را همراه خودم به زندان ببرم تا همدیگر را از نزدیک ببینند.

بر اساس این گزارش، قاضی شهریاری خواست تا کسانی که قصد کمک و جمع‌آوری دیه برای نجات جان این جوان را دارند به شعبه دوم اجرای احکام یا دفتر سرپرستی دادسرای امور جنایی مراجعه کنند.

انتهای متن/ه

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه