رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 April 2016 - 09:54
  • کد خبر : ۳۵۱۷۰
img_8406_644722

لینک کوتاه:
حجت الاسلام نصرالله پور امام جمعه ارزوئیه:

کشوری که موشک و سردار سلیمانی نداشته باشد قطعاً امنیت ندارد

امام جمعه ارزوئيه گفت:بيانات حضرت آقا نشان دهنده اي اين بود كه،اجازه چنين خيانتي را هرگز به هيچ كس نخواهد داد و مردم هم يقيناً اين بلوغ و آگاهي را دارند و مي دانند امنيت امروز كشور ما به خاطر وجود موشك و سيستم. به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام جواد  نصرالله پور، امام جمعه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه ارزوئيه گفت:بيانات حضرت آقا نشان دهنده اي اين بود كه،اجازه چنين خيانتي را هرگز به هيچ كس نخواهد داد و مردم هم يقيناً اين بلوغ و آگاهي را دارند و مي دانند امنيت امروز كشور ما به خاطر وجود موشك و سيستم.

به گزارش هزار نیوز ؛ حجت الاسلام جواد  نصرالله پور، امام جمعه ارزوئیه   در خصوص سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی گفت : حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، در دیدار جمعی از مداحان و ذاکران با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک فرمودند : اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.

وی ادامه داد:  هاشمی رفسنجانی  قبول کند جاهل  یا آگاه وخائن، البته نمی توان بپذیریم که شخصیتی مثل هاشمی که یک عمر در  سیاست بوده و پیر سیاست هست این حرف را از روی نا آگاهی زده باشد قطعا با آگاهی این حرف  زده و می  دانند این حرفها چه عواقبی  دارد.

امام جمعه ارزوئیه افزود: ما این حرف را خیانت آقای هاشمی می  دانیم  و  یقیناً  حرف آقای هاشمی در واقع  ارتباط دارد با حرف آقای  روحانی که  این  روزها سخن از برجام  ۲ بر زبان جاری می کند .

چرا رئیس  جمهور مملکت اسلامی ایران سخنگوی آمریکایی ها می شود

وی اضافه کرد:  برجام  ۲ یعنی مذاکره کردن در مورد موشک های سپاه ،  موشک های ملت  ایران در واقع  محافظ  ناموس ما است و حضرت آقا  فرمودند:  سخن  گفتن از برجام ۲، حرف آمریکایی هاست و بعضی از نخبگان داخلی حرف  آمریکا را می زنند و واقعا  مایه تعجب است  که چرا رئیس  جمهور مملکت اسلامی ما در واقع سخنگوی آمریکایی ها بشود و حرفی را بزند که آنها دوست دارند؛ زده شود .

کشوری که موشک  نداشته باشد و حاج  قاسم  سلیمانی نداشته باشد  قطعاً  امنیت ندارد

حجت الاسلام جواد نصرالله پور با بیان اینکه حرفهای  روحانی با حرفهای آقای  هاشمی  درواقع  دو  روی یک سکه هستند عنوان داشت : هر دو  زمینه سازی می کنند  برای اینکه با امریکا در رابطه با موشکها مذاکره کنند، که  البته بیانات  حضرت آقا نشان  دهنده ای  این بود  که، ولی امر و رهبر عزیز ما  اجازه  چنین  خیانتی را هرگز به هیچ  کس نخواهد داد و مردم هم  یقینا این بلوغ و آگاهی را دارند و می دانند  امنیت  امروز کشور ما به خاطر وجود  موشک و سیستم  دفاعی است وکشوری که موشک  نداشته باشد،  کشوری  که حاج  قاسم  سلیمانی نداشته باشد  قطعاً  آمریکایی ها همان  بلایی را سرش می آورند که  سر یمن ، سوریه و عراق آوردند.

عراقچی، دچار یک  سر درگمی شده که حرف خنده داری می گوید: برجام به  لحاظ متن  برجام  نقض نشده ولی به  لحاظ  فرمایشات  رهبری  نقض  شده است

وی با اشاره به سخنان اخیر عراقچی نیز اظهار داشت : متاسفانه با توجه به اینکه تیم هسته ای ما در برجام شکست خوردند  و حضرت آقا  در حرم  امام  رضا (ع) فرمودند که برجام، خسارت محض بود  و در  جمع مداحان فرمودند که  کلاه  سر تیم  هسته ای رفته است  و آمریکایی ها تعهداتی روی کاغذ دادند که  تحریم ها برداشته بشود اماعمل  نکردند لذا  تیم هسته ای و  آقای عراقچی، دچار یک  سر درگمی شدند که حرف های عجیب غریب و خنده داری می زدند.

امام جمعه ارزوئیه با اشاه به سخنان عراقچی در گفتگوی ویژه خبری وی درپاسخ به سوال  خبرنگار که آیا برجام  نقض شده  یا نه؟،  گفت:  برجام به  لحاظ متن  برجام  نقض نشده ولی به  لحاظ  فرمایشات  رهبری  نقض  شده این  حرف  خنده  داراست.

حجت الاسلام نصرالله پور با بیان اینکه ما ایرانی ها آن برجامی را  قبول داریم که بر اساس دیدگاههای مقام معظم رهبری باشدادامه داد: آقای  روحانی و آقای ظریف هم  بارها گفته اند که ما بر اساس  دیدگاه های رهبری  برجام را  امضا کردیم، اگر  بر اساس دیدگاه رهبری امضا کردند و راست می گویند پس  دیدگاه رهبری اینکه برجام  نقض شده و برجام خسارت بود و در برجام  کلاه سر آقایان رفته؛  پس پایبند به  دیدگاه رهبری باشند و بپذیرند  با صداقت،  که تمام  شرط و شروطی که حضرت آقا فرمودند:  زیر پا گذاشته شده  و اعتراف کنند  که  کلاه سرشان رفته است  و حرفهای  قلمبه و سلمبه  تحویل مردم ندهند .

 

وی ادامه داد: ظریف و عراقچی  از  یک  طرف به زبان می گویند خط  قرمز ما رهبری است اما، ۹ شرطی که رهبری برای  امضای برجام گذاشتند و تأکید داشتند هیچ کدام را دولت رعایت نکرد و همه  را زیر پا گذاشتند شرط  اول این  بود در صورتی برجام را امضا  کنید  که  تمام  تحریم ها برداشته شود  دوم اینکه هیچ  تحریم  جدیدی  بعد از  برجام  آمریکا ایجاد نکنند و سوم  آمریکا کتباً امضا کنند که تحریم جدیدی نیاورد و متاسفانه تمام این ها را دولت  نادیده گرفت وبرجام را  امضا کرد  و  بدون اینکه هیچ  شرطی برقرار شود.

هیچ کدام از وعده های  دولت کلید ساز عملی نشد ؛ احتمال اینکه در چهار سال بعد رأی بیاورد،  صفر است

وی در پایان افزود:  با این روندی که دولت در پیش گرفته، احتمال اینکه در چهار سال بعد این دولت رأی بیاورد،  صفر است .به این  دلیل که  به هیچ کدام از وعده های  اقتصادیشان عمل نکردند .

امام جمعه ارزوئیه بیان کرد: در برجام  شکست خورند  و کلاه سرشان  رفت، قول دادند  ۱۰۰ روزه  مشکلات  مردم  را حل کنند؛  مردم این حرف را امروز به یک جک  شبیه  می دانند،  قول دادند یکساله مشکل بیکاری  را حل کنند نکردند،  قول دادند مشکل  آلودگی  هوا را رفع کنند ، نکردند  و متاسفانه هیچ کدام از وعده های دولت عملی نشده و  در بُعد مسکن ، راه سازی  و بُعد علم و تکنولوژی،  دانشگاهی در همه این  ابعاد ما دچار  عقب ماندگی  شدید اقتصاد شدیم.

انتهای متن/منبع:صبح رابر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه