رفتن به بالا
  • Monday - 25 April 2016 - 10:54
  • کد خبر : ۳۶۰۰۸
1575759_697

لینک کوتاه:
حمله سارقان نقابدار به زنان مقابل چشم همسران:

حمله سارقان نقابدار به زنان مقابل چشم همسران

سه سارق زورگیر که مقابل چشم مردان از زنان سرقت می کردند،شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش هزار نیوز ؛چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس در شکایتی از سرقت اموال همسرش توسط سه سارق خشن خبر داد. مرد شاکی به ماموران گفت: در حاشیه جاده قدیم نیشابور مشغول استراحت بودم تا به مسیرم ادامه دهم. […]

به گزارش هزار نیوز ؛
سه سارق زورگیر که مقابل چشم مردان از زنان سرقت می کردند،شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش هزار نیوز ؛چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس در شکایتی از سرقت اموال همسرش توسط سه سارق خشن خبر داد.

مرد شاکی به ماموران گفت: در حاشیه جاده قدیم نیشابور مشغول استراحت بودم تا به مسیرم ادامه دهم. هنوز نیم ساعتی نگذشته بود که سه مرد نقاب دار به سمت ما آمدند.

شاکی اضافه کرد: مردان نقاب پوش ابتدا من را مورد ضرب و شتم قرار داده و بعد به سمت همسرم رفته و با تهدید چاقو،تلفن همراه و طلاهای او را سرقت کرد. سه پسر سارق سپس با استفاده از موتور سیکلت فرار کردند.

با ثبت این شکایت و با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری طرق مشهد تحقیقات خود را آغاز و توانستند ردپای یک سارق سابقه دار را در زورگیری از مرد جوان و همسرش بدست آورند.

سرانجام با انجام تحقیقات گسترده یکی از سارقان شناسایی و دستگیر و به جرمش اعتراف کرد. با اعترافات سارق 36 ساله دو همدست20 و 21 ساله او نیز در شرق مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

سردسته باند زورگیران نقاب پوش در تحقیقات کاراگاهان پلیس ،گفت: من و دو همدستم در بوستان ها و پارک های مشهد می چرخیدم و با شناسایی زن و مردان جوان به آنها نزدیک شده و با تهدید قمه و چاقو سرقت می کردیم. بسیاری از سرقت هایمان را در غرب مشهد انجام دادیم و چون مردان می ترسیدند بلایی سر همسرشان بیاید در مقابل تهدید ما واکنش نشان نداده و تسلیم می شدند.

سارق زورگیر اضافه کرد: بسیاری از زنان و مردان با تهدید ما و از ترس شکایت نمی کردند و همین باعث شد 50 میلیون تومان از این راه به دست آوریم.

سرهنگ محمد بوستانی رئیس پلیس مشهد با اعلام این خبر به میزان گفت: تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم این سه متهم ادامه دارد.

انتهای متن/منبع: میزان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه