رفتن به بالا
  • Sunday - 24 April 2016 - 08:59
  • کد خبر : ۳۵۸۹۵
132238

لینک کوتاه:
گروه تروریستی داعش:

داعش اعضای بدن همقطاران خود را می فروشد

گروه تروریستی داعش با تشکیل تیم پزشکی متخصص پس از فوت آن دسته از اعضای خود که مجروح می شوند اعضای بدن آنان را بیرون آورده و در بازار سیاه در عراق و بیرون از آن به فروش می رساند. به گزارش هزار نیوز ؛در همین ارتباط روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت: اقدام اخیر تروریست […]

به گزارش هزار نیوز ؛

گروه تروریستی داعش با تشکیل تیم پزشکی متخصص پس از فوت آن دسته از اعضای خود که مجروح می شوند اعضای بدن آنان را بیرون آورده و در بازار سیاه در عراق و بیرون از آن به فروش می رساند.

به گزارش هزار نیوز ؛در همین ارتباط روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت: اقدام اخیر تروریست های داعش در خصوص تجارت اعضای بدن تلفات خود به دلیل از دست دادن مساحت زیادی از مناطق تحت اشغال و کسر بودجه بوده و هدف از آن  تامین منابع مالی برای برطرف کردن هزینه های اعضای جنایت کار خود و سایر نیازها است.

بر اساس این گزارش، تروریست‌های داعش همچنین اسرا و زندانی‌های خود را مجبور می‌کنند که برای اعطای خون به مجروحان، خون بدهند.

داعش از تقریبا دو سال پیش مناطق گسترده ای از عراق از جمله مناطقی در شمال و غرب آن را به اشغال درآورد اما در چند ماه اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شدند چند شهر از جمله الرمادی و تکریت را از اشغال داعش آزاد کنند.

انتهای متن/منبع: خبرگزاری سراج24

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه