رفتن به بالا
  • Wednesday - 27 April 2016 - 12:36
  • کد خبر : ۳۶۰۱۲
4432902_336

لینک کوتاه:

داعش: دیش های ماهواره خود را نابود کنید+ تصاویر

گروه تروریستی داعش جزوه هایی با عنوان “چرا باید دیش های ماهواره را از بین ببریم” میان شهروندان موصل توزیع کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ گروه تروریستی داعش جزوه هایی با عنوان “چرا باید دیش های ماهواره را از بین ببریم” میان شهروندان موصل توزیع کرد.  گروه تروریستی داعش به تازگی تصاویری منتشر کرده است که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

گروه تروریستی داعش جزوه هایی با عنوان “چرا باید دیش های ماهواره را از بین ببریم” میان شهروندان موصل توزیع کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ گروه تروریستی داعش جزوه هایی با عنوان “چرا باید دیش های ماهواره را از بین ببریم” میان شهروندان موصل توزیع کرد.

 گروه تروریستی داعش به تازگی تصاویری منتشر کرده است که در آن پلیس این گروه تروریستی به نام “حسبه” جزوه هایی را در خصوص از بین بردن دیش های ماهواره، میان شهروندان پخش می کند. گروه تروریستی داعش با این جزوه ها مردم را تشویق می کند که دیش های ماهواره خود را نابود کنند. هدف آنها این است که بتوانند منابع خبری مردم را کنترل و محدود کنند.

 

پلیس گروه تروریستی داعش در توصیف این جزوه ها می گوید: “به نام خداوند بخشنده مهربانِ گروه داعش. دفتر رسانه ای ولایت نینوا جزوه هایی را با نام “چرا باید دیش های ماهواره را از بین ببریم” برای توزیع میان مردم موصل تهیه کرده است.

 

حسبه نام پلیس مذهبی گروه تروریستی داعش است که وظیفه گشت زنی و برخورد با افراد قانون شکن را دارد.

 

حملات بی رحمانه گروه تروریستی داعش زندگی روزمرده مردم را با مشکلاتی روبرو کرده است. شهروندان با ترس مجازات از جانب تروریستهای داعش، زندگی روزمره خود را می گذرانند.

 

گروه تروریستی داعش از ژوئن سال گذشته (تیر 93) بخشهای شمالی و غربی عراق را به تصرف خود در آورده است. این تروریستها تاکنون جنایات بی رحمانه ای علیه همه فرقه های مذهبی عراق انجام داده اند.

 

4432902_336
4432903_775

انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه