رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 April 2016 - 10:51
  • کد خبر : ۳۵۱۸۵
7

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر تاکید کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در پروژه‌‌های بزرگ شهرستان مشارکت داشته باشد

جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر گفت: با توجه به وجود پتانسل‌های علمی و پژوهشی، در دانشگاه آزاد بردسیر ؛ این دانشگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ شهرستان بردسیر مشارکت داشته باشد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار نوروزی اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر گفت: با توجه به وجود پتانسل‌های علمی و پژوهشی، در دانشگاه آزاد بردسیر ؛ این دانشگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ شهرستان بردسیر مشارکت داشته باشد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار نوروزی اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به وجود پتانسل‌های علمی و پژوهشی، خواستار مشارکت این دانشگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ شهرستان شد.

فرماندار بردسیر از تلاش‌های یک‌سال گذشته تیم مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر قدردانی کرد و افزود: تلاش مجموعه فرمانداری بردسیر در سال جدید تعامل بیشتر با چهره‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود.

صادقی گفت: فرمانداری بردسیر و مجموعه همکاران وزارت کشور همیشه حامی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

وی به نقش مهم دانشگاه‌ها در تزریق افکار و اندیشه‌های نو به جامعه تاکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر نیز به خوبی توانسته نقش خود را در این زمینه به انجام رساند.

در ادامه این دیدار نوروزی  وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر نیز با قدردانی از حمایت‌ها و تعامل فرماندار بردسیر، گزارشی از عملکرد سال گذشته این دانشگاه را ارائه کرد.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه