رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 April 2016 - 10:37
  • کد خبر : ۳۵۱۸۰
5

لینک کوتاه:
رئیس دانشگاه آزاد بردسیر:

دانشگاه آزاد بردسیر شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه همه امور قرار خواهد داد/به سمت چابک سازی خواهیم رفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه همه امور قرار خواهد داد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در دیدار نوروزی با کارکنان این دانشگاه گفت: در سال 1395، دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به سمت چابک سازی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه همه امور قرار خواهد داد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ وحید خطیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در دیدار نوروزی با کارکنان این دانشگاه گفت: در سال 1395، دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به سمت چابک سازی پیش خواهد رفت.

وی با قدردانی از تلاش‌های یک‌سال گذشته کارکنان افزود: خوشبختانه با اهتمام و همدلی هیات رئیسه، کارکنان، استادان و دانشجویان در سال گذشته به اهداف از پیش تعیین شده دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر دست یافتیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده یک‌سال گذشته در زمینه های علمی، پژوهشی، عمرانی و فرهنگی را  ارائه کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از منابع و پتانسیل‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری خوبی برخوردار بوده که این مهم می‌تواند دانشگاه را در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت خود یاری کند.

خطیبی، سال 1395 که از سوی مقام معظم رهبری به سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مزین شده را گرامی داشت و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه همه امور قرار خواهد داد.

در ادامه این دیدار نوروزی، اعضای هیات رئیسه گزارشی از عملکرد یک‌سال گذشته حوزه‌های  خود را ارائه کردند.

4

5

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه