رفتن به بالا
  • Wednesday - 27 April 2016 - 12:51
  • کد خبر : ۳۶۰۶۶

لینک کوتاه:
دختر5ساله را همسایه ها از زیر شکنجه پدر شیشه ای بیرون کشیدند:

دختر 5ساله را همسایه ها از زیر شکنجه پدر شیشه ای بیرون کشیدند

جامعه > حوادث – ایران نوشت:سحرگاه شنبه چهارم اردیبهشت ماه فلوریا که با کتک‌های پدر افیونی‌اش به حیاط خانه‌شان پناه برده بود با گریه‌های سوزان، همسایه‌ها را به کوچه‌ای در کرج کشاند. به گزارش هزار نیوز ؛ پدر دست از کتک زدن نکشیده بود و بی‌اعتنا به التماس‌ها و گریه‌های دخترک او را به باد مشت و لگد گرفته بود […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جامعه > حوادث – ایران نوشت:سحرگاه شنبه چهارم اردیبهشت ماه فلوریا که با کتک‌های پدر افیونی‌اش به حیاط خانه‌شان پناه برده بود با گریه‌های سوزان، همسایه‌ها را به کوچه‌ای در کرج کشاند.

به گزارش هزار نیوز ؛ پدر دست از کتک زدن نکشیده بود و بی‌اعتنا به التماس‌ها و گریه‌های دخترک او را به باد مشت و لگد گرفته بود تا اینکه فلوریا بی‌رمق و بی‌صدا روی زمین افتاد. یکی از همسایه‌ها که خیلی نگران شده بود سراسیمه با مشت به در خانه فلوریا کوبید اما کسی در را باز نکرد.

همسایه‌ها بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتند. مرد همسایه که دیگر صدای دختربچه را نمی‌شنید پیش از رسیدن پلیس خودش را از بالای در به حیاط خانه فلوریا کوچولو رساند و دخترک 5 ساله را از زیر دست پدر شکنجه‌گر نجات داد.

دخترک که به سختی نفس می‌کشید با جرعه آب از دستان زن همسایه نفس عمیقی کشید و همه دیدند دندان او شکسته و خون از لب‌هایش بیرون زده است.
دقایقی بعد گشت پلیس سررسید و پدر افیونی فلوریا  را که با مصرف شیشه در توهم به سر می‌برد دستگیر کرد و همزمان فلوریا کوچولو به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد.

تحقیقات نشان داد مادر فلوریا کوچولو به خاطر اعتیاد شوهرش از وی طلاق گرفته است و او در خانه پدر شیشه‌ای تنها بود. مسلم که تنها 30 سال دارد به خاطر همین اعتیاد کارش را از دست داد و حالا با مصرف شیشه به کودکش هم رحم نمی‌کند.
بنابر این گزارش، معاینات پزشکی نشان داد که فلوریا کوچولو از مدت‌ها پیش هدف آسیب‌های پدرش بوده و بازپرس پرونده دستور تحقیقات ویژه را صادر کرده است.

انتهای متن/منبع:خبرگزاری تحلیلی ایران

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه