رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 09:17
  • کد خبر : ۳۵۰۷۷
Todi-Moarefe-Bardsiriau7

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

دستگاه های دولتی درجهت تحقق اقتصاد مقاومتی تمام ظرفیت های موجود را به کارگیرند

فرماندار بردسیر گفت: تمام دستگاه های دولتی درجهت تحقق و جامه ی عمل پوشاندن به اقتصاد مقاومتی تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را به کارگیرند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در مراسم بزرگداشت هفته ی مقام زن و جشن روز مادر عملکرد شبکه بهداشتی و درمانی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر گفت: تمام دستگاه های دولتی درجهت تحقق و جامه ی عمل پوشاندن به اقتصاد مقاومتی تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را به کارگیرند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در مراسم بزرگداشت هفته ی مقام زن و جشن روز مادر عملکرد شبکه بهداشتی و درمانی شهرستان رادرسال 94 خوب ارزیابی کرد و گفت : طی بازدیدهای صورت گرفته و مراجعات مردم شهرستان مشخص شده است که مردم از نحوه ارائه خدمات شبکه بهداشتی و درمانی رضایت داشتند.

فرماندار شهرستان بردسیر با اشاره به فضایل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) ایشان را بهترین الگو جهت تحکیم پایه های خانواده عنوان کردند.

جواد صادقی با اشاره به نام گذاری سال 95 به عنوان سال “اقتصاد مقاوتی و اقدام و عمل” از تمام دستگاه های دولتی خواست درجهت تحقق و جامه ی عمل پوشاندن به این مهم تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را به کارگیرند.

انتهای پیام/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه