رفتن به بالا
  • Wednesday - 27 April 2016 - 12:41
  • کد خبر : ۳۶۰۳۶
4433679_589

لینک کوتاه:
دعوای زنانه به اسید پاشی در خیابان برزیل ختم شد:

دعوای زنانه به اسید پاشی در خیابان برزیل ختم شد/ متهم قصد فرار به کانادا را داشت

اختلافات دو زن منجر به اسید پاشی در خیابان برزیل شد و هم اکنون مجروج حادثه در بیمارستان بستری است. به گزارش هزار نیوز ؛ در ساعت 15:00 ،‌ روز گذشته وقوع یک فقره اسیدپاشی در خیابان برزیل شرقی به کلانتری 145 ونک اعلام شد . با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه […]

به گزارش هزار نیوز ؛
اختلافات دو زن منجر به اسید پاشی در خیابان برزیل شد و هم اکنون مجروج حادثه در بیمارستان بستری است.

به گزارش هزار نیوز ؛ در ساعت 15:00 ،‌ روز گذشته وقوع یک فقره اسیدپاشی در خیابان برزیل شرقی به کلانتری 145 ونک اعلام شد . با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که اسیدپاشی مابین دو خانم صورت گرفته است که نسبت خویشاوندی با یکدیگر دارند .
در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که اسیدپاشی توسط خانمی 42 ساله انجام شده که طی آن اقدام به پاشیدن اسید بر روی خاله 63 ساله خود نموده است .
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهم در روز جاری ( 06/02/1395 ) جهت انجام تحقیقات از سوی مقام محترم قضایی و صدور قرار بازداشت به دادسرای جنایی تهران اعزام شده است .
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، در خصوص انگیزه متهم به کارآگاهان گفت : متهم در تحقیقات اولیه صرفا به ارتکاب اسیدپاشی اعتراف و تا لحظه اعزام به دادسرای جنایی ، در خصوص انگیزه اسیدپاشی سکوت اختیار کرده بود و تنها اظهار داشته است که مهم پاشیدن اسید بوده که من آنرا قبول دارم .
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر افزود : در بررسی میدان بعمل آمده از محل ارتکاب جنایت و با کشف بلیط هواپیما و روادید کشور کانادا مشخص شد که متهم قصد مسافرت به کشور کانادا را داشته که پیش از آن اقدام به اسیدپاشی بر روی خاله ی خود نموده است .
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه