رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:38
  • کد خبر : ۳۵۸۲۲
13930703000452_PhotoA

لینک کوتاه:

دعوت جشنواره «مقاومت» برای فیلمسازی درباره پدران‌ومادران شهدا

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با پیش‌بینی بخش جداگانه‌ای با عنوان جلوه گاه نور شرایطی را فراهم کرد تا همه علاقمندان به فیلمسازی اعم از فیلمسازان حرفه‌ای و طیف‌های مختلف مردم بتوانند درباره پدران و مادران شهدا مستندسازی نمایند و فیلم بسازند. به گزارش هزار نیوز ؛علاقمندان به فیلمسازی اعم از فیلمسازان و مستندسازان حرفه‌ای […]

به گزارش هزار نیوز ؛

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با پیش‌بینی بخش جداگانه‌ای با عنوان جلوه گاه نور شرایطی را فراهم کرد تا همه علاقمندان به فیلمسازی اعم از فیلمسازان حرفه‌ای و طیف‌های مختلف مردم بتوانند درباره پدران و مادران شهدا مستندسازی نمایند و فیلم بسازند.

به گزارش هزار نیوز ؛علاقمندان به فیلمسازی اعم از فیلمسازان و مستندسازان حرفه‌ای و هم علاقمندان مردمی که از طریق تلفن‌های همراه، دوربین‌های خانگی و سایر امکانات تصویری موفق به ساخت فیلم پیرامون پدران و مادران شهدا شده‌اند می‌توانند آثارشان تا 20 خردادماه آینده به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

بر پایه این خبر، آثار مستندی که به معرفی مادر یا پدر شهید بپردازند و زمان آن حداکثر 30 دقیقه باشد،  می‌توانند، در دو بخش حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای شرکت نماید به هر اثر پذیرفته شده در این بخش، یک نیم سکه اهداء خواهد شد.

جوایز دو بخش حرفه‌ای و مردمی به این ترتیب اعلام شد:

الف ) فیلم اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و اهدا مبلغ: پنجاه میلیون ریال

ب  ) فیلم دوم: دیپلم افتخار و اهدا مبلغ: چهل میلیون ریال

ج  ) فیلم سوم: دیپلم افتخار و اهدا مبلغ: سی میلیون ریال

هیئت داوران می‌توانند در این بخش جایزه ویژه‌ای شامل؛  تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ پنجاه میلیون ریال اهدا می‌نماید.

جوایز بخش مردمی:

الف) فیلم اول: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و اهدا مبلغ: سی‌میلیون ریال

ب ) فیلم دوم: دیپلم افتخار و اهدا مبلغ: بیست و پنج میلیون ریال

ج ) فیلم سوم:  دیپلم افتخار و اهدا مبلغ: بیست میلیون ریال

روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت تاکید کرد: برای شرکت در این بخش هیچ محدودیتی سنی وجود ندارد هرشخص می‌تواند با هر دوربینی (تلفن همراه ، دوربین خانگی و…) از پدر یا مادر شهید در محله و اقوام  خود تصویربرداری کند و آنرا طبق مقررات به جشنواره ارسال نماید.

شایان ذکر است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت امسال همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس به دبیری محمد خزاعی برگزار می‌شود.

 انتهای متن/منبع: فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه