رفتن به بالا
  • Sunday - 24 April 2016 - 10:10
  • کد خبر : ۳۵۹۰۱
IMG20342752

لینک کوتاه:
کوثری نماینده مردم تهران :

دولت در اجرای برجام تخلف کرده است/ خوش‌بینی روحانی موجب نقض عهد آمریکا شد

 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از قبل می‌دانستیم نمی‌شود به پای‌بندی آمریکا به اجرای تعهداتش امید داشت اما خوش‌بینی آقای روحانی به غربی‌ها موجب شد کار به اینجا برسد. به گزارش هزار نیوز ؛ اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص مصادره 2 میلیارد دلار از پول‌های ایران […]

به گزارش هزار نیوز ؛
 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از قبل می‌دانستیم نمی‌شود به پای‌بندی آمریکا به اجرای تعهداتش امید داشت اما خوش‌بینی آقای روحانی به غربی‌ها موجب شد کار به اینجا برسد.

به گزارش هزار نیوز ؛ اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص مصادره 2 میلیارد دلار از پول‌های ایران در آمریکا و تأثیر آن بر اجرای برجام، گفت: اولین مسئله این است که در موضوع برجام، تیم مذاکره کننده تخلف کرده است و طبق دستورات مقام معظم رهبری اقدام نکرده‌اند.

وی در تبیین این تخلفات افزود: برای نمونه دولت اجازه نداشت تا زمانی که رآکتور 20 مگاواتی را دریافت نکرده است اقدامی در خصوص رآکتور 40 مگاواتی اراک انجام دهد.

کوثری افزود: ما از قبل می‌دانستیم با توجه به سابقه آمریکایی‌ها، نمی‌شود به پایبندی آن‌ها به اجرای تعهداتشان امید داشت اما خوش‌بینی تیم مذاکره کننده و به خصوص آقای روحانی به غربی‌ها موجب شد کار به اینجا برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در وظیفه دولت در شرایط فعلی، اظهار داشت: در ابتدا باید اقدام حقوقی انجام گیرد و اگر نتیجه‌ای در بر نداشت باید با انجام اقدام متقابل و برگرداندن صنعت هسته‌ای به روز اول به آن‌ها بفهمانیم که باید به تعدتاشان پای بند باشند.

انتهای متن/منبع: خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه