رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:40
  • کد خبر : ۳۵۶۱۱
IMG12493630

لینک کوتاه:

دو وزیر روحانی در نیویورک

پس از آن که بامداد دوشنبه ظریف راهی نیویورک شد، رحمانی فضلی نیز تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان راهی نیویورک شده تا در مراسم امضای موافقتنامه تغییرات آب و هوایی (موافقتنامه پاریس) در مقر سازمان ملل متحد انجام می شود حضور […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پس از آن که بامداد دوشنبه ظریف راهی نیویورک شد، رحمانی فضلی نیز تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان راهی نیویورک شده تا در مراسم امضای موافقتنامه تغییرات آب و هوایی (موافقتنامه پاریس) در مقر سازمان ملل متحد انجام می شود حضور یابد.

ظریف علاوه بر دیدار و گفت وگو با تعدادی از مقام های دیگر كشورهای جهان كه در این مراسم حضور دارند با جان كری وزیر خارجه آمریكا دیدار و در خصوص اجرای برجام گفت و گو خواهد كرد.

این در حالی است که عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر كشور پیش از ظهر روز دوشنبه به منظور شركت در نشست ویژه مجمع عمومی سازمان ملل پیرامون موضوع مواد مخدر وارد نیویورك شد.

وزیر كشور كه بنا بر اطلاع دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران تا روز جمعه در نیویورك اقامت خواهد داشت قرار است با یوری فدوتوف مدیر اجرایی دفتر جرائم و مواد مختلف سازمان ملل دیدار وگفت و گو كند.

رحمانی فضلی در نظر دارد در این سفر با شماری از مقامات رسمی كشور های مختلف وهمتایان خود پیرامون این مسئله دیدار و گفت و گو كند

نشست ویژه مواد مخدر در فاصله روز های 31 فروردین تا 2 اردیبهشت ماه در مجمع عمومی سازمان ملل برگزار خواهد شد.

انتهای متن/منبع: شبستان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه