رفتن به بالا
  • Thursday - 7 April 2016 - 09:59
  • کد خبر : ۳۵۲۲۳
13941023000659_PhotoA (1)

لینک کوتاه:
مدیرکل صدا و سیمای کرمان:

رسانه ملی زبان انقلاب است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان اینکه رسانه ملی زبان انقلاب است، گفت: در تمام هجمه‌های رسانه‌ای علیه دین و انقلاب، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک تنه مقابله می‌کند. به گزارش هزار نیوز ؛  احمد علی‌رمضانی پیش‌ از ظهر امروز در جلسه هماهنگی جمع‌خوانی قرآن کریم در رفسنجان و پخش زنده در ماه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان اینکه رسانه ملی زبان انقلاب است، گفت: در تمام هجمه‌های رسانه‌ای علیه دین و انقلاب، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک تنه مقابله می‌کند.

به گزارش هزار نیوز ؛  احمد علی‌رمضانی پیش‌ از ظهر امروز در جلسه هماهنگی جمع‌خوانی قرآن کریم در رفسنجان و پخش زنده در ماه مبارک رمضان از رسانه ملی اظهار داشت: معرفی ظرفیت‌های استان کرمان از برنامه‌های صدا و سیمای مرکز کرمان است.

وی بیان داشت: رسانه ملی نعمت و زبان انقلاب است و در تمام هجمه‌هایی که علیه دین و انقلاب می‌شود، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک تنه ایستاده و مقابله می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان از راه‌اندازی شورای معارف صدا و سیمای مرکز کرمان یاد کرد و گفت: این شورا با هدف تعمیق معارف در تمام زمینه‌ها راه‌اندازی شده است.

وی افزود: هفته‌ای یک‌بار اذان و تلاوت زنده از رادیو کرمان پخش می‌شود و کرسی‌های تلاوت قرآن و اذان راه‌اندازی کردیم که قاریان معرفی می‌شوند.

علی‌رمضانی با اذعان بر اینکه رسانه ملی هر مبلغی برای برنامه‌ها دریافت کرده، صرف تولید همان برنامه کرده است، خاطرنشان کرد: پخش عزاداری زنده از بم که امروز به یک برند بین‌المللی تبدیل شده، کار بزرگی بود که توسط صدا و سیمای مرکز کرمان انجام شد.

وی با اذعان بر تأثیرگذاری رسانه ملی در افزایش جذب توریست در شهرستان‌ها گفت: حدود 40 درصد افزایش گردشگران استان کرمان به واسطه همین معرفی‌ها بوده است و نمونه بارز آن معرفی میمند و پخش ثبت جهانی آن از شبکه سه بود که 46 درصد افزایش بازدید کننده در پی داشت.

این مسئول با اشاره به اینکه بسیاری جمع‌خوانی قرآن کریم، راهپیمایی 22 بهمن و نمایش‌هایی از این قبیل مانند حج همایش قدرت و عظمت اسلام است، گفت: نباید جمع‌خوانی‌ها به منزله ریا تلقی شود.

وی تصریح کرد: باید برای قرآن هزینه کرد و ما باید مشوق باشیم، شهرستان رفسنجان که به قم ثانی معروف است، ظرفیت‌های بالایی دارد که حضور قاریان و حافظان نمونه‌ای از آن است و باید معرفی شود.

علی‌رمضانی ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب تأکید دارند که جلسات قرآن برگزار شود و ما مجری منویات ایشان هستیم.

مدیرکل صدا و سیما مرکز کرمان تصریح کرد: رفسنجان باید با فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی خود به یک برند تبدیل شود.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه