رفتن به بالا
  • Saturday - 16 April 2016 - 12:12
  • کد خبر : ۳۵۵۰۷
3

لینک کوتاه:
نماینده مردم سیرجان و بردسیر:

ریالی از ارزش افزوده و درآمد کارخانه فولاد سهم مردم بردسیر نشده است/نرخ بیکاری در بردسیر بالاست

نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: هنوز ریالی از ارزش افزوده و درآمد این کارخانه سهم مردم و شهرداری نشده است ؛ انتظار داریم پروژه های بزرگی در این شهرستان تصویب شود تا زمینه توشعه اشتغال ایجاد شود. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ شهباز حسن پور بیگلری نماینده ی مردم سیرجان و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: هنوز ریالی از ارزش افزوده و درآمد این کارخانه سهم مردم و شهرداری نشده است ؛ انتظار داریم پروژه های بزرگی در این شهرستان تصویب شود تا زمینه توشعه اشتغال ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ شهباز حسن پور بیگلری نماینده ی مردم سیرجان و بردسیر در آیین افتتاح کارخانه ی فولاد سازی بردسیر در شرکت صنایع فولاد کرمان (بردسیر) گفت: این پروژه از سال گذشته آماده افتتاح بوده است و در سال گذشته در چنین فصلی پروژه فولادی در جوار این کارخانه ایجاد شده است.

وی به افزایش رتبه کسب کار استان کرمان اشاره کرد و ادامه داد: این اقدامی ماندگار در مسیر توسعه استان کرمان بوده است.

نماینده مردم بردسیر و سیرجان بیان داشت: به معضلات و مشکلات واحدهای صنعتی اشاره و بیان کرد: در زمان رکود اقتصادی در همه کشورها مالیات کاهش می یابد.

وی ادامه داد: هنوز ریالی از ارزش افزوده و درآمد این کارخانه سهم مردم و شهرداری نشده است و در آینده این امر محقق می شود.

این نماینده با اشاره به بالا بودن نرخ بیکاری در بردسیر گفت: انتظار داریم پروژه های بزرگی در این شهرستان تصویب شود تا زمینه توشعه اشتغال ایجاد شود.

حسن پور اظهار کرد: این کارخانه بدون دریافت تسهیلات راه اندازی شده است و انتظار داریم که مجوز راه اندزی یک کارخانه هزار تنی دیگر نیز صادر شود.

 

انتهای پیام/ه

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه