رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 09:05
  • کد خبر : ۳۵۰۷۴
DSC00646

لینک کوتاه:
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر:

زنان شاغل در مرکز بهداشت بردسیر نهایت تلاش خود را برای آموزش سلامت خانوادها بکارگیرند

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر گفت: زنان شاغل در مرکز بهداشت بردسیر نهایت تلاش خود را برای آموزش سلامت خانواده با توجه به ارتباطی که با مردم دارند را بکار گیرند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ برهانی رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در مراسم بزرگداشت هفته ی مقام زن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر گفت: زنان شاغل در مرکز بهداشت بردسیر نهایت تلاش خود را برای آموزش سلامت خانواده با توجه به ارتباطی که با مردم دارند را بکار گیرند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ برهانی رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در مراسم بزرگداشت هفته ی مقام زن و جشن روز مادر ضمن تبریک این ایام ؛ به فضائل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و گفت: جایگاه و نقش زن در سلامت خانواده بسیار مهم است.

برهانی از کارکنان زن شاغل در مرکز بهداشت شهرستان بردسیر خواست که نهایت تلاش خود را در خصوص آموزش و سلامت خانواده با توجه به ارتباطی که با مردم دارند را بکار گیرند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر بیان داشت: اولویت کاری این مرکز در سال 95 کیفی سازی خدمات بر اساس استاندارهای موجود خواهد بود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه