رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:22
  • کد خبر : ۳۵۷۸۲
نشان+بيمه+مركزي-+فارسيcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

لینک کوتاه:

شناسایی ۵ هزار نماینده دو شغله بیمه

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اجرای سیاست های نظارتی و طرح ساماندهی شبکه فروش، اطلاعات نمایندگان و کارگزاران بیمه‌ای را با دستگاه‌های نظارتی مبادله و دو شغله ها را اعلام کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ از اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، بر اساس این طرح، مشخصات بیش از ۵ هزار نماینده دو […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اجرای سیاست های نظارتی و طرح ساماندهی شبکه فروش، اطلاعات نمایندگان و کارگزاران بیمه‌ای را با دستگاه‌های نظارتی مبادله و دو شغله ها را اعلام کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ از اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، بر اساس این طرح، مشخصات بیش از ۵ هزار نماینده دو شغله برای تعیین تکلیف به موسسات بیمه ابلاغ گردیده‌است. شرکت‌های بیمه موظفند حداکثر ظرف مدت سه ماه نسبت به اصلاح وضعیت این دسته از نمایندگان بیمه اقدام کنند.
شایان ذکر است نمایندگان و کارگزاران طبق مقررات مصوب شورای‌عالی‌بیمه مجاز به فعالیت در هیچ شغل دیگری نیستند.
طبق این طرح، شرکت‌های بیمه آرمان و کارآفرین بالاترین درصد نمایندگان دوشغله نسبت به کل نمایندگان فعال شرکت (به ترتیب ۴۷ و ۲۴ درصد) را دارا هستند. در سه شرکت بیمة سامان، پاسارگاد و پارسیان نیز نسبت نمایندگان دوشغله بیش از ۲۰ درصد کل نمایندگان است.
بر اساس این گزارش، شرکت‌های بیمة سرمد و کوثر کمترین درصد نمایندگان دوشغله نسبت به کل نمایندگان فعال شرکت (به ترتیب۷ و ۱۰ درصد) را دارا هستند.
همچنین شرکت‌های بیمة ایران، پاسارگاد و پارسیان بیشترین تعداد نمایندگان دوشغله از مجموع نمایندگان دوشغله (به ترتیب ۱۱۸۷ و ۴۵۳ و ۳۹۴ نفر) و شرکت‌های بیمه سرمد و تعاون کمترین تعداد نمایندگان دوشغله از مجموع نمایندگان دوشغله (به ترتیب ۳۳ و ۳۶ نفر) را به خود اختصاص داده‌اند.

انتهای متن/منبع: ایلنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه