رفتن به بالا
  • Thursday - 7 April 2016 - 10:09
  • کد خبر : ۳۵۲۲۹
20155297553920a

لینک کوتاه:
مهران رجبی:

شهید آوینی «روایت فتح» را به خاطر احساس تکلیف ساخت

 مهران رجبی گفت: مهمترین ویژگی «روایت فتح» این بود که دلی بود و از سر داغ ساخته شده بود. فیلم های مستندی که امروزه ساخته می شود، جنبه «کاری» دارد، در حالیکه آوینی «روایت فتح» را از سر تکلیف درست کرد.   به گزارش هزار نیوز ؛ مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 مهران رجبی گفت: مهمترین ویژگی «روایت فتح» این بود که دلی بود و از سر داغ ساخته شده بود. فیلم های مستندی که امروزه ساخته می شود، جنبه «کاری» دارد، در حالیکه آوینی «روایت فتح» را از سر تکلیف درست کرد.

 

به گزارش هزار نیوز ؛ مهران رجبی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گویی گفت: هیچ وقت تجربه دیدار با شهید آوینی را نداشتم. زمانی که ایشان در جهاد بودند، ما در مناطق دیگر جبهه بودیم و توفیق دیدار با ایشان را نداشتیم.

رجبی با اشاره به تفاوت «روایت فتح» با دیگر آثار سینمای مستند دفاع مقدس، گفت: مهمترین ویژگی «روایت فتح» این بود که دلی بود و از سر داغ ساخته شده بود. فیلم های مستندی که امروزه ساخته می شود، جنبه «کاری» دارد، در حالیکه آوینی از سر تکلیف «روایت فتح» را درست کرد.

مهران رجبی با بیان اینکه همیشه نقدی به «روایت فتح» داشته، افزود: کاش آوینی خودش نریشن «روایت فتح» را نمی‌گفت و از صدای خودش استفاده نمی کرد.

وی ادامه داد: صدای شهید آوینی در «روایت فتح» ناامیدانه است. درحالیکه همان زمان در رادیو ایران صدای آقای آتش افروز را می شنیدیم که نشاط انگیز بود و به بچه ها روحیه می داد.

رجبی در پایان گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «سرزمین کهن» کمال تبریزی هستم که قسمت هایی از قسمت های گذشته آن را بازسازی می کنیم.

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه