رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 11:12
  • کد خبر : ۳۶۲۷۱
شکنجه دانش آموزان عربستانی به امری عادی تبدیل شده است

لینک کوتاه:

شکنجه دانش آموزان پیش دبستانی در عربستان

در ادامه ناتوانی در مدیریت کشور توسط سران آل سعود، یک معلم عربستانی، برای تنبیه دانش آموزان پیش دبستانی، اقدام به داغ کردن بدن آنها کرد. به گزارش هزار نیوز  به نقل از العالم ؛  معلم یکی از مدارس منطقه المنصوره در ریاض پایتخت عربستان سعودی، برای تنبیه دانش آموزان، اقدام به داغ کردن بدن چهار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در ادامه ناتوانی در مدیریت کشور توسط سران آل سعود، یک معلم عربستانی، برای تنبیه دانش آموزان پیش دبستانی، اقدام به داغ کردن بدن آنها کرد.

به گزارش هزار نیوز  به نقل از العالم ؛  معلم یکی از مدارس منطقه المنصوره در ریاض پایتخت عربستان سعودی، برای تنبیه دانش آموزان، اقدام به داغ کردن بدن چهار دانش آموز پیش دبستانی کرد.

پدر یکی از دانش آموزان که دختر و برادر زاده اش در مدرسه مذکور درس می خوانند اظهار می دارد برادرش اخیرا به وی زنگ زده و از مشاهده سوختگی بر روی بدن دخترش خبر داده و از وی خواسته است تا از تكرار وضعیت مشابهی برای دخترش اطمینان یابد.

این شهروند عربستانی می افزاید که دخترش همواره این کار معلمش را پنهان می کرد. وی این دانش آموز را تهدید کرده بود نباید در این باره با هیچ احدی حرف بزند. اما وی قبلا همواره از کتک زدن های معلمش شکایت داشت.

وی افزود: زمانی که در حال تنظیم شکایتی در مرکز پلیس محله “البطحاء” بودم با دیدن والدین یک دانش آموز دیگر همان مدرسه برای تنظیم شکایت درباره وجود علایم سوختگی در بدن فرزند دانش آموزشان تعجب کردم. پلیس این دانش آموز را برای انجام آزمایشات لازم به بیمارستان ایمان معرفی کرد.

از سوی دیگر، مبارک العصیمی سخنگوی رسمی وزارت آموزش و پرورش عربستان اعلام کرد به اداره آموزش و پرورش ریاض برای تحقیق درباره این موضوع دستورات لازم داده شده است.

یادآور می شود بخش آموزش و پرورش عربستان، از فساد گسترده و عدم نظارت به ویژه در زمینه تنبیه بدنی دانش آموزان رنج می برد و کتک زدن دانش آموزان توسط معلمان و در مواردی رفتارهای انتقام آمیز دانش آموزان علیه معلمانشان به امری عادی تبدیل شده است.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه