رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 April 2016 - 11:26
  • کد خبر : ۳۵۱۰۷
IMG10052144

لینک کوتاه:

ضرر چند صد میلیونی سعودی‌ها به ایران/ ۸۰۰ میلیون برای انجام یک بازی!

 هر بازی در کشور ثالث نزدیک به ۸۰۰ میلیون به باشگاهها ضرر می زند.  به گزارش هزار نیوز ؛  تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبان عربستانی ها نخواهند بود و مجبورند در کشور ثالثی بازی کنند. بازی در کشور ثالث، هزینه زیادی روی دست باشگاههای ایران می گذارد. آنها مجبورند هتل رزرو کنند و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 هر بازی در کشور ثالث نزدیک به ۸۰۰ میلیون به باشگاهها ضرر می زند.

 به گزارش هزار نیوز ؛  تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبان عربستانی ها نخواهند بود و مجبورند در کشور ثالثی بازی کنند. بازی در کشور ثالث، هزینه زیادی روی دست باشگاههای ایران می گذارد. آنها مجبورند هتل رزرو کنند و بلیط رفت و برگشت تهیه کنند. به گفته مسئولان باشگاهها برای انجام هر مسابقه با تیم های عربستانی در خارج از ایران، باید نزدیک به 800 میلیون تومان هزینه کنند.

سه تیم ایرانی با عربستانی ها همگروه هستند و رقم کلی بسیار سنگین خواهد بود چراکه باید دو بار در کشور ثالث با تیم های عربستانی بازی کنند. باشگاهها به این شرایط اعتراض دارند اما ظاهرا فدراسیون هم اقدامی در این زمینه نخواهد کرد. اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در این باره می گوید: «این هزینه ها هست و باید به باشگاهها کمک شود. اگر می توانستیم این پول را از عربستانی ها بگیریم که خیلی خوب می شد. باید این ضرر را کسانی بدهند که مسبب این اتفاق ها شده اند.»

 

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه