رفتن به بالا
  • Saturday - 2 April 2016 - 10:03
  • کد خبر : ۳۴۹۳۹
pic005

لینک کوتاه:
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر خبر داد:

طرح بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا در شهرستان بردسیر اجرا شد

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر گفت: طرح بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان بردسیر اجرا شد. به گزارش هزار نیوز ؛ برهانی رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در جلسه ی شورای بهداشتی شهرستان بردسیر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی پنج تیم بهداشت محیط شهرستان بردسیر از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر گفت: طرح بازدید از مراکز تهیه و توزیع غذا در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان بردسیر اجرا شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ برهانی رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در جلسه ی شورای بهداشتی شهرستان بردسیر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی پنج تیم بهداشت محیط شهرستان بردسیر از مراکز تهیه و  توزیع مواد غذایی و اماکن مورد استفاده ی مسافران نوروزی بازدید کردند.

وی ادامه داد: در این طرح که از 15 بهمن ماه تا 15 اسفند ماه برگزار شده است ؛ تا کنون 27 نفر به تعزیرات معرفی خواهند شد.

برهانی با اعلام شماره های 190 و 1490 از مردم خواست مشکلات بهداشتی را با مسئولین در میان گذارند و ظرف 12 الی 24 ساعت پاسخ خود را از کارشناسان مستقر در وزارتخانه دریافت نمایند.

وی همچنین از همکاری دادستان و دستگاه قضائی در امر بازرسی از اماکن فوق و برخورد با متخلفین و همچنین مسئولین آموزش و پرورش در پذیرائی ازمسافرین نوروزی در سال گذشته تشکر کرد.

 

انتهای متن/ش

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه