رفتن به بالا
  • Monday - 11 April 2016 - 09:02
  • کد خبر : ۳۵۳۷۱
13940319000816_PhotoA

لینک کوتاه:
استاندار کرمان:

طرح ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین کرمان کلید می‌خورد

استاندار کرمان گفت: طرح ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین در شهر کرمان در سال جاری کلید می‌خورد و سپس در شهرهای بزرگ اجرا می‌شود. به گزارش هزار نیوز ؛  علیرضا رزم‌حسینی  در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت سال جدید اظهار داشت: سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان گفت: طرح ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین در شهر کرمان در سال جاری کلید می‌خورد و سپس در شهرهای بزرگ اجرا می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛  علیرضا رزم‌حسینی  در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت سال جدید اظهار داشت: سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: رای مردم به اعضای شورای شهر یک امانت مهم و دارای مسئولیت زیادی است و این رای مبتنی بر خدمت است و باید رعایت امانت مردم را داشته باشیم.

استاندار کرمان عنوان کرد: به اقرار همه دست‌اندرکاران باید اقدامات بهتری در شهر کرمان انجام می‌گرفت و در دوران مسئولیت سیف‌اللهی شهرداری سابق کرمان اقدامات خوبی از جمله مبارزه با حاشیه‌نشینی در شهر کرمان انجام شد.

رزم‌حسینی تصریح کرد: بخش قابل‌ملاحظه‌ای از ساخت و سازها در مناطق حاشیه‌نشین کرمان کاهش یافته است و روند مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی در استان کرمان همچنان ادامه می‌یابد.

وی یادآور شد: طرح ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین در شهر کرمان در سال جاری کلید می‌خورد و سپس در شهرهای بزرگ اجرا می‌شود.

استاندار کرمان ادامه داد: شورا ابتدا پروژه‌های شهری را مصوب کند و سپس فراخوان سرمایه‌گذاری انجام شود، زیرا کرمان نیاز به کارهای زیربنایی دارد.

رزم‌حسینی تأکید کرد: اگر ماموریت شورا فقط این باشد که بالای سر شهردار قرار گیرد و کارهای شهردار را دو ماه معطل کند تا به تصویب برسد بنابراین این شورا چه منابع جدیدی خلق کرده است.

وی تصریح کرد: شورا باید تسهیل امور مردم را انجام دهد و منابع جدیدی را برای شهرها ایجاد کند.

استاندار کرمان ابراز داشت: در گذشته کارهای خوبی در کرمان انجام شده است، اما می‌توانیم، کارهای بیشتری را انجام دهیم.

رزم‌حسینی گفت: در سال جاری باید بنا را بر این بگذاریم که پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در کرمان انجام شود.

وی اظهار داشت: وجود همدلی در اعضای شورا موجب پیشرفت کارها می‌شود و زمانی که سرمایه‌گذار بداند، شورا در خدمت توسعه و سرمایه‌گذاری است به راحتی می‌آید و نباید سرمایه‌گذاران را فراری دهیم.

استاندار کرمان ادامه داد: بخش مختصری از وقت خود را برای شهر کرمان گذاشته‌ایم و اقدامات خوبی در سراسر استان کرمان انجام شده است و یا در حال انجام است.

رزم‌حسینی اضافه کرد: باید با هر گرایشی به سمتی برویم که متمرکز بر آبادانی استان کرمان شویم و این امر با همدلی و همگرایی امکان‌پذیر است.

وی یادآور شد: اختیارات شورا به شهردار و یا یکی از اعضای شورا واگذار شود تا پروژه‌ها با سرعت بیشتری پیش رود.

رزم‌حسینی تشریح کرد: فرصت خوبی برای ایجاد مرکز تفریحی و تجاری در میدان مشتاق کرمان وجود دارد و اعضای شورای شهر برای اجرای این پروژه همکاری لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: با فرصت‌سوزی نمی‌توان شهر را آباد کرد و باید پروژه‌ها را به صورت همزمان آغاز و اجرا کرد تا شهر با سرعت بیشتری توسعه یابد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه نماینده دولت و خدمتگزار مردم هستیم، افزود: در سفر رئیس‌جمهوری در صورت حمایت شورای شهر کرمان پروژه‌هایی را برای کرمان ارائه می‌دهیم در غیر این صورت پروژه‌ها را به سمت دیگر مناطق می‌بریم.

این مسئول در پایان چنین توضیح داد: به رأی مردم و شورای شهر احترام می‌گذاریم، اما این گلایه را از رئیس شورای شهر داریم که چرا برای تصویب پروژه‌ها رای‌گیری نمی‌کند و یک پروژه را معطل می‌کنند.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه