رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:40
  • کد خبر : ۳۵۸۲۰
a4b63895c12998ea07582e6cb299d76e_240_150_cropCenter

لینک کوتاه:

عابدینی: چرا بازی از ورزشگاه غدیر به تختی رفت؟

عضو هیات رییسه سازمان لیگ معتقد است مسئولان این سازمان و نیز مسئولان هیئت فوتبال اهواز در ارتباط با وقایع روز گذشته ورزشگاه تختی بسیار ضعیف عمل کرده‌اند و باید در این زمینه پاسخگو باشند. به گزارش هزار نیوز ؛امیر عابدینی درباره اتفاقات حاشیه‌ای روز گذشته ورزشگاه تختی اهواز ، اظها‌ر کرد: ابتدا باید هیات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو هیات رییسه سازمان لیگ معتقد است مسئولان این سازمان و نیز مسئولان هیئت فوتبال اهواز در ارتباط با وقایع روز گذشته ورزشگاه تختی بسیار ضعیف عمل کرده‌اند و باید در این زمینه پاسخگو باشند.

به گزارش هزار نیوز ؛امیر عابدینی درباره اتفاقات حاشیه‌ای روز گذشته ورزشگاه تختی اهواز ، اظها‌ر کرد: ابتدا باید هیات فو‌تبا‌ل اهواز بیاید و پاسخگو باشد که چرا درخواست تغییر ورزشگاه بازی از غدیر به تختی را داشته و پس از آن نیز سازمان لیگ باید در این زمینه پاسخگو باشد که چرا زیر بار این تغییر رفته است؟

وی ا‌دا‌مه‌ داد: ابتدا باید بگویم که سازمان لیگ در خصوص این دیدار بسیار ضعیف عمل کرد و هیات فو‌تبا‌ل اهواز نیز نشان داد که در این زمینه مدیریت کافی را ندارد و باید در ارتباط با اتفاقات دیروز (جمعه) ورزشگاه باید پاسخگو باشد. علاوه بر این باید بدانیم که مسائل امنیتی روز گذشته بسیار ضعیف بود.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ با بیان این که علاوه بر سنگ پرانی‌ها اتفاقات حاشیه‌ای و مطالب ناسزایی که عنوان می‌شد شاهد تاخیر بیش از حد در برگزاری این دیدار بودیم، گفت: متاسفانه برخی از این مسائل در فو‌تبا‌ل ما به عادت تبدیل شده است و فو‌تبا‌ل ما در مورد آن ضعیف عمل کرده است چرا که فرهنگ ناسزاگویی به یک رویه تبدیل شده است، اما پرسش من این است که چطور می‌شود یک بازی ۱۰۰ هزار نفری را در تهران بدون حاشیه برگزار کرد، اما در دیداری همچون پر‌سپولیس و استقلال اهواز که سقوط یکی از تیم‌ها نیز قطعی شده است شاهد این میزان از حواشی‌ها باشیم.

عابدینی ا‌دا‌مه‌ داد: همان گونه که دیدید استقلالی‌های اهواز در زمین مسابقه جوانمردانه بازی کردند، ولی ما نگران اتفاقات رقم خورده در بیرون از زمین هستیم. ابتدا باید هیات فو‌تبا‌ل اهواز در این زمینه پاسخگو باشد که چرا ورزشگاه این دیدار را از غدیر به تختی جابه جا کرد و چه سیاستی در این خصوص اندیشیده شده بود. پس از آن سازمان لیگ باید بیاید و علت این که زیر بار این جابه جایی رفته است را تشریح کند. بنا‌بر‌این بهروان به عنوان مسئول کمیته‌ برگزاری مسابقات و تاج به عنوان رییس سازمان لیگ باید در این زمینه پاسخگو باشند.

این عضو هیات رییسه سازمان لیگ همچنین در خصوص اتفاقات دیروز در میکسدزون ورزشگاه آزادی که بازیکنان استقلال حاضر به انجام مصاحبه بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان نشدند و علت این اتفاق توسط مسئولان این باشگاه، عدم نصب بنرهای اسپانسر باشگاه استقلال در تبلیغات میکسدزون‌ عنوان شد، اظها‌ر کرد: مسئولان دو باشگاه استقلال و پر‌سپولیس درخواست‌هایی دارند، ولی باید بدانیم که جای این درخواست‌ها پشت میز است نه در زمین فو‌تبا‌ل. از مدیران این دو باشگاه تعجب می‌کنم. درست است که آنها در فو‌تبا‌ل نبودند، اما سوابق ادرای دارند و باید بر حسب آن کار را پیش ببرند. این که در زمین فو‌تبا‌ل به دنبال گرو کشی باشند اصلا صحیح نیست.

عابدینی افزود: درست است که سرخابی‌ها دولتی هستند اما نباید آنها را جدابافته تلقی کنیم. باید نگاه‌ها به این دو تیم مانند سایر تیم‌ها باشد. اگر وزارت ورزش و جوانان در برخی از مواقع از این دو تیم حمایت می‌کند اما باید شرایط به گونه‌ای باشد که در چارچوب و موازین عمل کنیم.

انتهای متن/منبع: نود

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه