رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:41
  • کد خبر : ۳۵۶۳۹
13930602000354_PhotoA

لینک کوتاه:
عضو شورای اسلامی شهر تهران:

فروش شهروند برخلاف مصوبه شوراست

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: واگذاری و یا فروش شهروند برخلاف مصوبه شوراست و انجام نخواهد شد . به گزارش هزار نیوز ؛ محمد حقانی در دویست و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر به شهردار تهران، گفت: در چند روز گذشته شهردار تهران سخن از فروش و واگذاری […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: واگذاری و یا فروش شهروند برخلاف مصوبه شوراست و انجام نخواهد شد

.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمد حقانی در دویست و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر به شهردار تهران، گفت: در چند روز گذشته شهردار تهران سخن از فروش و واگذاری شهروند را داشته است که این مطلب برخلاف مصوبه شورای شهر تهران است.

وی افزود: تبعات، ملاحظات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در این گونه اظهارنظرها بسیار تأثیرگذار است و نباید شهرداری از حیطه قانونی خود خارج شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: سه ماه از مصوبه شورا مبنی بر ضرورت بقای شرکت شهروند می‌گذرد و شهردار چنین مطلبی را برخلاف مصوبه اعلام می‌کند.

حقانی افزود: در جلساتی که برگزار شد سازمان تاکسیرانی، میادین میوه و تره‌بار و شهروند سازمان‌های منحصر به فردی هستند که باید در شهرداری بماند.

وی افزود: بنده در قالب تذکر و درخواست از شهردار تهران عنوان می‌کنم که شهروند واگذار نخواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: شهرداری در خصوص مدیریت ارزاق عمومی، کالاهای مصرفی و مدیریت بازار نقش تأثیرگذاری دارد و باید از این گونه اظهارنظرها که تبعات منفی دارد جلوگیری شود.

حقانی گفت: شهروند در حال حاضر از ضرردهی به سوددهی رسیده است و نباید واگذاری و یا سهام آن فروخته شود.

وی درباره بازی فوتبال پرسپولیس و استقلال نیز اظهار داشت: شهرداری با تشکیل کمپین ورزشگاه بدون زباله اقدام مناسبی را انجام داده است ولی از همکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی و همینطور خدمات شهری نیز درخواست داریم یک آسیب‌شناسی درباره زباله‌های تولید شده در ورزشگاه‌ها انجام دهد چرا که حجم این زباله‌ها بسیار بالا است.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه