رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 April 2016 - 09:59
  • کد خبر : ۳۵۷۰۲
13950201000120_PhotoA

لینک کوتاه:

فشار ارتش پاکستان جواب داد؛ تروریست‌های پنجاب تسلیم شدند

تروریست‌های ایالت پنجاب موسوم به «چوتو گنگ وار» سرانجام بعد از 22 روز مقاومت در برابر پلیس و نیروهای امنیتی خود را تسلیم ارتش کردند. به گزارش هزار نیوز ؛در اسلام‌آباد،‌ تروریست‌های ایالت پنجاب موسوم به چوتو گنگ وار سرانجام بعد از 22 روز مقاومت در برابر پلیس و نیروهای امنیتی خود را تسلیم ارتش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

تروریست‌های ایالت پنجاب موسوم به «چوتو گنگ وار» سرانجام بعد از 22 روز مقاومت در برابر پلیس و نیروهای امنیتی خود را تسلیم ارتش کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛در اسلام‌آباد،‌ تروریست‌های ایالت پنجاب موسوم به چوتو گنگ وار سرانجام بعد از 22 روز مقاومت در برابر پلیس و نیروهای امنیتی خود را تسلیم ارتش کردند.

به گزارش پلیس گروه چوتو گنگ وار تمام 24 گروگان را که در آغاز عملیات ضرب آهن ربوده بود را آزاد کرده است.

به گزارش داون،‌ تروریست‌ها سعی داشتند از گروگان‌های پلیس به عنوان سپر انسانی استفاده کنند اما برای نجات خانواده‌های خود و بر اثر محاصره همه جانبه ارتش سرانجام تسلیم شدند.

ارتش به گروه چتو اولتیماتوم داد که اگر تسلیم نشوند عملیات گسترده‌ای را علیه آنها آغاز خواهد کرد.

«غلام رسول چوتو» رهبر این گروه تروریستی درخواست کرده بود که به وی و دوستان نزدیکش اجازه داده شود که به دوبی بروند اما ارتش این خواسته وی را نپذیرفت.

بعد از کشته شدن 7 الی 9 نیروی پلیس و گروگان گرفته شدن 24 نفر از آنها ارتش از 16 آوریل عملیات علیه چوتو گنگ وار را به عهده گرفت.

قبل از این هم 40 نفر از شبه‌نظامیان گروه چوتو با کنار گذاشتن سلاح خود در برابر ارتش تسلیم شدند اما غلام رسول چتو رهبر این گروه و تعدادی از دوستانش همچنان مقاومت کردند و حاضر نشدند تسلیم شوند.

این خبر در حالی منتشر می‌‌شود که شبکه خبری جیو اعلام کرد که هنوز منابع نظامی تسلیم شدن اعضای گروه چتو گنگ وار را به صورت رسمی تأیید نکرده‌اند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه