رفتن به بالا
  • Saturday - 9 April 2016 - 09:26
  • کد خبر : ۳۵۲۸۹
download

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

فعالیت های اداره ی ارشاد بردسیر بسیار ارزشمند است

فرماندار بردسیر گفت: مدیریت و کارکنان اداره ارشاد بردسیر علیرغم مشکلات فروان فعالیتهای قابل توجهی را انجام داده اند که برگزاری جشنواره شعرآزاد نمونه ی ارزشمندی ازاین فعالیت ها است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با رئیس و کارکنان اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر گفت: مدیریت و کارکنان اداره ارشاد بردسیر علیرغم مشکلات فروان فعالیتهای قابل توجهی را انجام داده اند که برگزاری جشنواره شعرآزاد نمونه ی ارزشمندی ازاین فعالیت ها است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با رئیس و کارکنان اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسیر با اشاره به مشکلات مالی دولت در سال گذشته گفت: به دور از انصاف است اگر فعالیتهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان را در سال 94 نادیده بگیریم.

وی ادامه داد: بحمدالله مدیریت و کارکنان این اداره علیرغم مشکلات فروان فعالیتهای قابل توجهی را انجام داده اند که برگزاری جشنواره شعرآزاد نمونه ی ارزشمندی ازاین فعالیت ها است.

فرماندار بردسیر همچنین در خصوص حمایت بیشتراز فعالیتهای فرهنگی و هنری قول مساعد دادند.

رضا رضازاده رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بردسیر نیز در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت یکسال گذشته ی این اداره ارائه کرد.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه