رفتن به بالا
  • Saturday - 9 April 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۳۵۲۹۸
pic-22558-1453184043

لینک کوتاه:
دادستان کرمان خبر داد؛

كشف یك باند بزرگ زمین خواری در کرمان / فروش زمین‌های دولتی به 2 هزار نفر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری یک زمین خوار حرفه ای در شهر کرمان خبر داد که تاكنون بيش از دوهزار قطعه اراضي را به افراد مختلف به قيمت هاي گزافي  فروخته اند. به گزارش هزار نیوز ؛ دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان با اعلام خبر دستگیری یک زمین […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری یک زمین خوار حرفه ای در شهر کرمان خبر داد که تاكنون بيش از دوهزار قطعه اراضي را به افراد مختلف به قيمت هاي گزافي  فروخته اند.

به گزارش هزار نیوز ؛ دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان با اعلام خبر دستگیری یک زمین خوار حرفه ای در شهر کرمان ، گفت : اعضای اين باند تاكنون بيش از دوهزار قطعه اراضي را به افراد مختلف به قيمت هاي گزافي  فروخته كه غالب اين اراضي دولتي مي باشند.

دادستان کرمان ارزش زمين هاي دولتي كه توسط اين باند به فروش رسيده بيش از هفت صد ميليارد ريال اعلام کرد وافزود: رئيس اين باند هم اكنون بازداشت و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

وی در تشریح جزئیات این خبر ادامه داد:پس از جمع آوري اخبار مشخص گردید يك باند با داير كردن بنگاه معاملاتي املاك و يك دفتر و استخدام چندين نفر اقدام به شهرك سازي و نام گذاري يك شهرك و فروش قطعات اين شهرك به بيش از دوهزار نفر نموده است.

وی گفت: برخورد با باند مذكور در دستور كار دادسراي عمومي و انقلاب كرمان قرار گرفت و مشخص گرديد كه اين شهرك موهوم بر روي اراضي دولتي شكل گرفته است و بيش از دو سوم اراضي فروخته شده متعلق به دولت مي باشد.

سالاری عنوان کرد:اين باند براي فريب خريداران و جلب توجه افراد اقدام به چاپ بيع نامه و مهر برجسته و نقشه تفكيكي جعلي نموده و از اين طريق به  طرف معامله القا مي نمودند كه املاك داراي اعتبار لازم مي باشند .

این مقام قضائی بیان کرد:نكته قابل توجه و جالب اين است كه باند مذكور نقشه شهرك موهوم را كه در آن در مانگاه ، مدرسه، فضاي سبز ، سينما و ساير امكانات شهري لحاظ شده بود را جهت فريب به خريداران نشان تا از اين طريق به آنان اطمينان داده كه زمين هاي خريدار شده در بهترين موقعيت قراردارند .

 

انتهای متن/منبع:خبرگزاری میزان
 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه