رفتن به بالا
  • Thursday - 28 April 2016 - 10:01
  • کد خبر : ۳۶۱۲۴
114617506651461750665_7946

لینک کوتاه:

‘كودكان خورشیدی’،بیماری ناشناخته درپاكستان

دست كم سه كودك از بیماری عجیبی رنج می برند كه مشابه آن تا كنون از هیچ نقطه از جهان گزارش نشده است. حال این كودكان در زمان روشنایی روز كاملا طبیعی و خوب است اما به محض اینكه آفتاب غروب می كند، بدن آنها كاملا سست و نیمه جان می شود. به گزارش هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دست كم سه كودك از بیماری عجیبی رنج می برند كه مشابه آن تا كنون از هیچ نقطه از جهان گزارش نشده است. حال این كودكان در زمان روشنایی روز كاملا طبیعی و خوب است اما به محض اینكه آفتاب غروب می كند، بدن آنها كاملا سست و نیمه جان می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛شبكه خبری دنیا پاكستان روز چهارشنبه در گزارشی، از مشاهده یك بیماری عجیب و ناشناخته در مناطق جنوب غرب ایالت بلوچستان در این كشور خبر داد.

'كودكان خورشیدی'،بیماری ناشناخته درپاكستان

براساس این گزارش، دست كم سه كودك از بیماری عجیبی رنج می برند كه مشابه آن تا كنون از هیچ نقطه از جهان گزارش نشده است. حال این كودكان در زمان روشنایی روز كاملا طبیعی و خوب است اما به محض اینكه آفتاب غروب می كند، بدن آنها كاملا سست و نیمه جان می شود.

این سه پسر بچه پاكستانی، سه برادر 14 ساله، 12 ساله و یك ساله و ساكن منطقه ای به نام ‘میا غُندی’ در نزدیكی شهر كویته مركز ایالت بلوچستان هستند.

فعالیت های روزمره این كودكان در طول روز كاملا طبیعی و شبیه كودكان دیگر است اما بعد از غروب آفتاّ، بدن آنها كاملا نیمه جان می شود.

تا كنون پزشكان مختلف در پاكستان از تشخیص و علاج این بیماری عاجز مانده اند.

خانم ‘سائره افضل تارر’ وزیر بهداشت و درمان پاكستان پس از متوجه شدن این مسئله، با والدین این كودكان تماس گرفته و قول داده كه این وزارتخانه از هیچ اقدامی برای كمك به درمان این كودكان دریغ نخواهد كرد.

این خبر به جزئیات بیشتری در باره این بیماری ناشناخته اشاره نكرده است.

انتهای متن/منبع:ایرنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه