رفتن به بالا
  • Saturday - 9 April 2016 - 09:05
  • کد خبر : ۳۵۲۷۳
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-04-05 15:56:11Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

لینک کوتاه:

لیموزین جنجالی در ایران توقیف شد

خودرو جنجالی ۲ میلیارد تومانی لیموزین هامر در ارومیه توقیف شد. به گزارش هزار نیوز ؛ به تازگی تصاویری از خودرو لوکس لیموزین ۸ چرخ هامر به طور گسترده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. این خودرو لوکس که تعجب همگان را وا داشته شهروندان ارومیه‌ای هنگام تردد در خیابان‌های این شهر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

خودرو جنجالی ۲ میلیارد تومانی لیموزین هامر در ارومیه توقیف شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ به تازگی تصاویری از خودرو لوکس لیموزین ۸ چرخ هامر به طور گسترده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.
لیموزین جنجالی ارومیه توقیف شد

این خودرو لوکس که تعجب همگان را وا داشته شهروندان ارومیه‌ای هنگام تردد در خیابان‌های این شهر آن را مشاهده کرده‌اند. به دنبال این ماجرا برآن شدیم تا مصاحبه‌ای با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی ترتیب بدیم.

سرهنگ علی سعیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص لیموزین هامر گفت: صبح امروز گزارشی از تردد یک دستگاه خودروی لیموزین ۸ چرخ هامر دریافت شد به دنبال آن، این خودروی لوکس متوقف شد.

لیموزین جنجالی ارومیه توقیف شد

سرهنگ سعیدی در ادامه افزود: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد تمامی مدارک این راننده کامل بوده و این خودرو یک مسافر خارجی است که از مرز بازرگان وارد کشور شده و تا پنج روز مجوز تردد دارد سپس از مرز باشماق خارج خواهد شد.

گفتنی است نماینده گمرگ هنگام تردد در شهر ارومیه همراه این راننده بوده است.

انتهای متن/منبع:باشگاه خبرنگاران
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه