رفتن به بالا
  • Monday - 11 April 2016 - 11:01
  • کد خبر : ۳۵۳۸۹
ماه-رجب

لینک کوتاه:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسیر:

ماه رجب ماه برقراری ارتباطی مستحکم و والا با حضرت حق است

رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: رجب ماه مبارکی است ؛ ماه برقراری ارتباطی مستحکم و والا با حضرت حق است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام علیرضا احمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر در جلسه برنامه ریزی فرهنگی مراسم معنوی اعتکاف ؛ ماه رجب را به ‌عنوان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اداره ی تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر گفت: رجب ماه مبارکی است ؛ ماه برقراری ارتباطی مستحکم و والا با حضرت حق است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام علیرضا احمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بردسیر در جلسه برنامه ریزی فرهنگی مراسم معنوی اعتکاف ؛ ماه رجب را به ‌عنوان فرصتی متعالی برای تهذیب نفس و تکامل معنوی دانست و گفت: نباید از فرصت های ماه رجب غافل شویم ؛ امیرالمومنین امام علی علیه السلام در روایتی می فرمایند  «اشد الغصص فوت الفرص»، شدید ترین اندوه ها از دست دادن فرصت هاست.

حجت‌الاسلام احمدی ماه رجب را ماه مبارکی دانست و افزود: خداوند متعال در ماه رجب حسنات را زیاد کرده و سیئات را از بین می برد که باید در تلاش باشیم تا بهترین ها را در این ایام نورانی برای خود رقم زده و در مسیر سعادت و رستگاری قرار گیریم.

وی با اشاره به این که ماه رجب ماه ریسمان میان خداوند متعال و بندگان است، تصریح کرد: انسان باید از این ماه ارزشمند برای وصل شدن به درگاه باری تعالی نهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشد.

رئیس اداره تبلیغات بردسیر با تاکید بر این که ماه رجب ماه برقراری ارتباطی مستحکم و والا با حضرت حق است، گفت: انسان در این ماه از تعلقات دنیوی رها شده و در مسیر کسب رضایت حضرت حق گام بر می دارد.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه