رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 11:17
  • کد خبر : ۳۵۷۷۰
عمل-زیبایی-بینی-قبل-و-بعد-2 (1)

لینک کوتاه:

متخصص جراحي زيبايي وسينوسي ازسوييس: اعتدال درجراحي هاي زيبايي لازم است

يك متخصص جراحي هاي زيبايي و سينوسي از كشور سوييس گفت: جراحي هاي بي رويه و نامتعارف زيبايي به اصل زيبايي صدمه مي زند و در اين زمينه هم متقاضيان و هم پزشكان بايد اصول و اعتدال را رعايت كنند. به گزارش هزار نیوز ؛ دكتر تاسمن ( A.Tasman ) چهارشنبه در حاشيه سومين دوره […]

به گزارش هزار نیوز ؛

يك متخصص جراحي هاي زيبايي و سينوسي از كشور سوييس گفت: جراحي هاي بي رويه و نامتعارف زيبايي به اصل زيبايي صدمه مي زند و در اين زمينه هم متقاضيان و هم پزشكان بايد اصول و اعتدال را رعايت كنند.

به گزارش هزار نیوز ؛ دكتر تاسمن ( A.Tasman ) چهارشنبه در حاشيه سومين دوره آموزشي رينوپلاستي و اندوسكوپي سينوس كه در شيراز گشايش يافته در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حفظ تناسب صورت و تناسب در زيبايي و حفظ ساختار كلي فك و جمجمه و عدم افراط در بهم ريختگي نماي كلي صورت از جمله مفاهيم و اصولي است كه بايد در جراحي هاي زيبايي رعايت شود در حالي كه در برخي موارد شاهد بهم خوردگي اين قواعد و افراط در جراحي ها هستيم .
اين پزشك متخصص با بيان اينكه متخصصين حوزه جراحي زيبايي نبايد تسليم همه خواسته هاي متقاضيان جراحي زيبايي شوند گفت : ايجاد تغيير در زيبايي و تغييرات افراطي اندامي بر اساس مدل هاي فانتزي و رويايي ايده اي است كه بسياري از انديشمندان اين حوزه آن را مردود دانسته اند.
تاسمن گفت:جراحان بايد قبل از آنكه هر گونه تغييري در آناتومي بدن افراد ايجاد كنند آنها را قانع كنند و به آنها بگويند كه تناسب و تعادل در زيبايي مهمترين ركن است كه بايد رعايت شود .
اين پزشك سوييسي بيان كرد: بسياري از افراد بوده اند كه دراين زمينه دچار زياده روي شده اند و ديگر نمي توانند حتي به همان شمايل اوليه بازگردند زيرا از دست رفتن تناسب و اعتدال در زيبايي موضوعي است كه بازگرداندن آن بسيار مشكل است .
سومين دوره آموزشي قدم به قدم رينو پلاستي و اندوسكوپي سينوس از يكم ارديبهشت 95آغاز شده وتا سوم اين ماه با حضور 150 نفر از متخصصين اين عرصه در شيراز ادامه دارد.

انتهای متن/منبع: ایرنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه