رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 12:15
  • کد خبر : ۳۵۶۶۷
bank_saderat_20110817_1327977516

لینک کوتاه:

متقاضیان ١١ میلیون کارت هدیه از بانک صادرات ایران دریافت کرده اند

به دنبال استقبال گسترده هموطنان از کارت های هدیه صادره توسط بانک صادرات ایران تعداد کارت های صادره توسط بانک متبوع در پایان اسفندماه سال گذشته به مرز ١١ میلیون کارت رسید. به گزارش هزار نیوز ؛ روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به دنبال استقبال گسترده هموطنان از کارت های هدیه صادره توسط بانک صادرات ایران تعداد کارت های صادره توسط بانک متبوع در پایان اسفندماه سال گذشته به مرز ١١ میلیون کارت رسید.

به گزارش هزار نیوز ؛ روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام می نماید. بر این اساس تا پایان سال١٣٩٤ بیش از١٠میلیون و ٧٨٨هزار کارت هدیه صادر و تحویل مشتریان نموده است.  کارتهای هدیه بانک صادرات ایران با طرح ها متنوع در کلیه شعب و به مناسبتهای مختلف (نظیر ازدواج، تولد واعیاد مذهبی، ملی و…) و مبالغ متفاوت براساس نیاز و درخواست هموطنان صادر میشوند.

این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم میسازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

دارندگان سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، خدمت پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک از طریق سامانه صدای سپهر (٠٩٦٠٢)، پایانههای فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٥ شعبه در سراسر کشور، نصب و راه اندازی بیش از٤٠٠هزار دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، انجام روزانه بیش از ٢٤ میلیون تراکنش آنی و ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.

انتهای متن/منبع:ایلنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه