رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:51
  • کد خبر : ۳۵۶۴۸
147546_344

لینک کوتاه:
با وجود مشکلات سیاسی در برزیل؛

مشکلی در برگزاری المپیک نیست

کمیته بین المللی المپیک هر گونه نگرانی را درباره المپیک ریو با توجه به پیش آمدن بزرگترین بحران سیاسی معاصر برزیل رد کرد. به گزارش هزار نیوز ؛به نقل ازیک پایگاه اطلاع رسانی بین المللی؛ هنوز زمانی از رای نمایندگان کنگره برزیل مبنی بر استیضاح دیلما روسف رئیس جمهور برزیل نگذشته است که مجلس عوام […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کمیته بین المللی المپیک هر گونه نگرانی را درباره المپیک ریو با توجه به پیش آمدن بزرگترین بحران سیاسی معاصر برزیل رد کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛به نقل ازیک پایگاه اطلاع رسانی بین المللی؛ هنوز زمانی از رای نمایندگان کنگره برزیل مبنی بر استیضاح دیلما روسف رئیس جمهور برزیل نگذشته است که مجلس عوام هم به استیضاح او رای داد، حال تنها سنا این کشور باید مهر تایید خود را اعلام کند تا در فاصله 4 ماه مانده به رقابت های المپیک 2014 ریو، این کشور با بزرگترین بحران سیاسی معاصر خود روبرو شود.
براساس نظر سنجی ها رئیس کنونی دولت برزیل که به فساد مالی متهم است توانسته تنها 10 % از مردم را با خود همراه کند.
کمیته بین المللی المپیک IOC پس از این اتفاقات در برزیل بطور رسمی اعلام کرد: روند آماده سازی المپیک 2016 وارد مرحله ای شده است که مسائل سیاسی پیش آمده در این کشور نمی تواند بر روی آن تاثیری بگذارد، ما شاهد پیشرفت فوق العاده ای بودیم و این ضمانت را می دهیم که المپیک 2016 در برزیل به بهترین شکل ممکن برگزار می شود.

انتهای متن/منبع: واحد مرکزی خبر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه