رفتن به بالا
  • Saturday - 2 April 2016 - 10:51
  • کد خبر : ۳۴۹۵۳
E1427120557

لینک کوتاه:

مارادونا : ال کلاسیکو مهم ترین بازی دنیا نیست

 اسطوره فوتبال آرژانتین که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا و بازی کردن برابر رئال مادرید را دارد براین باور است که ال کلاسیکو مهم ترین بازی دنیا نیست. به گزارش هزار نیوز ؛ در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته سی و یکم رقابت های لیگا امروز (شنبه) بارسلونا در نوکمپ از رئال مادرید پذیرایی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 اسطوره فوتبال آرژانتین که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا و بازی کردن برابر رئال مادرید را دارد براین باور است که ال کلاسیکو مهم ترین بازی دنیا نیست.

به گزارش هزار نیوز ؛ در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته سی و یکم رقابت های لیگا امروز (شنبه) بارسلونا در نوکمپ از رئال مادرید پذیرایی خواهد کرد.

بسیاری بر این باور هستند که ال کلاسیکو اسپانیا حساس ترین و مهم ترین بازی باشگاهی در اروپا و جهان به شمار می‌آید، اما دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین نظر دیگری دارد.

او گفت: از نظر من ال کلاسیکو آرژانتین بین تیم‌های بوکا جونیورز و ریورپلاته مهم‌ترین ال کلاسیکوی جهان است و بعد از آن نوبت به ال کلاسیکو اسپانیا می‌رسد. تفاوت بین ال کلاسیکو اسپانیا با آرژانتین در این است که در ال کلاسیکو اسپانیا میلیون‌ها دلار پول در زمین بازی می‌کنند اما در آرژانتین این‌گونه نیست. ال کلاسیکو گرانترین بازی جهان است نه مهم ترین.

اسطوره فوتبال آرژانتین ادامه داد: لذت بخش ترین ال کلاسیکوی که تجربه کرده‌ام بین بوکاجونیورز و ریورپلاته بوده است. بعد از آن خاطرات بسیار شیرینی از ال کلاسیکو اسپانیا دارم. با پیراهن بارسلونا پنج بار برابر رئال مادرید به میدان رفتم و هر 5 بار پیروز از میدان خارج شدم که این افتخار بزرگ برای من به شمار می آید. در آن زمانی که من در بارسلونا بازی می کردم هدایت رئال را دی استفانو برعهده داشت. او به من گفت که به دنبال راهی است که برابر من به پیروزی برسد اما نتوانست چنین کاری را انجام دهد.

ال کلاسیکو اسپانیا در حالی برگزار می شود که بارسلونا با 76 امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد. این درحالی است که رئال مادرید با 66 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی است.

انتهای متن/منبع: ایسنا
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه