رفتن به بالا
  • Saturday - 23 April 2016 - 12:02
  • کد خبر : ۳۵۸۴۶
13940716000358_PhotoA

لینک کوتاه:
در اداره پست مرکز استان؛

نخستین واحد پستی شبانه کرمان راه‌اندازی شد

نخستین واحد پستی شبانه استان کرمان در اداره پست شهرستان کرمان راه‌اندازی شد.  به گزارش هزار نیوز ؛ با حضور مدیرکل پست استان کرمان، نخستین واحد پستی شبانه استان کرمان در اداره پست شهرستان کرمان واقع در خیابان عدالت راه‌اندازی شد. مدیرکل پست کرمان در این آیین اظهار داشت: به‌منظور ارائه انواع خدمات پستی در ساعات غیراداری […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نخستین واحد پستی شبانه استان کرمان در اداره پست شهرستان کرمان راه‌اندازی شد.

 به گزارش هزار نیوز ؛ با حضور مدیرکل پست استان کرمان، نخستین واحد پستی شبانه استان کرمان در اداره پست شهرستان کرمان واقع در خیابان عدالت راه‌اندازی شد.

مدیرکل پست کرمان در این آیین اظهار داشت: به‌منظور ارائه انواع خدمات پستی در ساعات غیراداری به عموم همشهریان، نخستین باجه شبانه‌روزی پست در استان در اداره پست شهرستان کرمان در خیابان عدالت راه‌اندازی و تجهیز شد.

وی گفت: با هدف مشتری‌مداری در ارائه خدمات و تسهیل دسترسی به سرویس پستی برای آن دسته از مشتریانی که در ساعات اداری امکان مراجعه را ندارند این اقدام صورت گرفت.

علیرضا اکبری افزود: تمام خدمات پستی و الکترونیکی شامل پیش ثبت‌نام کارت هوشمند ملی، اظهارنامه مالیاتی، استعلام بیمه و استعلام خلافی خودرو و پرداخت خلافی و رهگیری مرسولات پستی و نیروی انتظامی از ساعت 14 تا 24 در این باجه انجام می‌شود.

وی بیشتر مراجعان این باجه را کارکنان ادارات، سربازان و افراد نظامی و دانشجویان دانست و اظهار کرد: امیدواریم این اقدام بتواند موجب رضایت بیش از پیش شهروندان شود.

مدیرکل پست استان کرمان در زمینه راه‌اندازی باجه تلفنی 193 بیان داشت: شهروندان با تماس با شماره رایگان 193 می‌توانند از خدمات مربوط به اصناف، پرستاری، پزشکی و رفاهی بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: با قرارداد منعقد شده با تمام ادارات و نهادها این امکان فراهم شده که در اسرع وقت به تقاضای مشتریان پاسخگویی شود.

اکبری با بیان اینکه در واحد پستی پنج اپراتور و 10 پیک موتوری فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: این باجه پستی مجهز به سیستم جی‌پی‌اس بوده و موزعان نامه‌رسان پست کرمان در اسرع وقت به محل مشتری اعزام و امور مردم را انجام می‌دهند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه