رفتن به بالا
  • Thursday - 28 April 2016 - 09:37
  • کد خبر : ۳۶۰۹۲
رسانه-172x132

لینک کوتاه:

نقش رسانه ها در پیشگیری از وقوع جرم بی بدیل است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: رسانه ها بازوی توانمند دستگاه قضایی در عرصه بسط و گسترش عدالت در جامعه هستند. … به گزارش هزار نیوز ؛محمد باقر اسلامی در نشست هم اندیشی جمعی از قضات شهر کرمان با کارشناسان صاحب نظر در عرصه فیلم و مستند، افزود: رسانه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: رسانه ها بازوی توانمند دستگاه قضایی در عرصه بسط و گسترش عدالت در جامعه هستند. …

به گزارش هزار نیوز ؛محمد باقر اسلامی در نشست هم اندیشی جمعی از قضات شهر کرمان با کارشناسان صاحب نظر در عرصه فیلم و مستند، افزود: رسانه های جمعی می توانند با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در پیشگیری از جرائم گام های موثری بردارند .

وی با تأکید بر امر پیشگیری از وقوع جرم گفت : ورود رسانه ها در مسئله پیشگیری از وقوع جرم می تواند اثر بخشی تلاش های متولیان این امر را چند برابر نماید.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تصریح کرد : در راستای ساخت برنامه های تلویزیونی اثر بخش و کار آمدو همچنین باز خورد گیری تهیه برنامه اشاره، کارگروههای تخصصی مرتبط با حوزه کاری هر یک از کارشناسان برنامه اعم از موضوعات خانواده ، کیفری ، حقوقی و…تشکیل شده  و هم اکنون مشغول فعالیت می باشد.

اسلامی ضمن تقدیر از کارشناسان برنامه تلویزیونی اشاره به جهت حسن همکاری و تعامل با معاونت اجتماعی،اظهار داشت: عوامل تولید و پخش برنامه اشاره نیز در زمینه ارتقاء آگاهی های عمومی و حساس سازی جامعه نسبت به مقوله پیشگیری از جرم تلاش نمودند و ما رسانه ها را بازوی توانمند دستگاه قضایی در عرصه بسط و گسترش عدالت در جامعه می دانیم.

شایان ذکر است نخستین نشست هم اندیشی تولید و پخش برنامه های پیشگیرانه در سال جاری با هدف همفکری و ارائه نظرات پیرامون موضوعات برنامه اشاره ، اولویت ها و همچنین نحوه و چگونگی تولید و پخش برنامه اشاره با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان و جمعی از قضات و کارشناسان صاحب نظر ان عرصه فیلم و مستند در محل معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان برگزار شد.

انتهای متن/منبع:آرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه