رفتن به بالا
  • Monday - 4 April 2016 - 08:54
  • کد خبر : ۳۵۰۳۰
farhangnews_180221-517767-1455108371

لینک کوتاه:
مصباحی مقدم:

هاشمی باعث سوختن سیدحسن خمینی شد

 عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: حمایت هاشمی از سیدحسن و به کار بردن عباراتی همچون آیت‌الله و علامه در مورد وی موجب شد تا کاندیداتوری سیدحسن خمینی در یک فرآیند عادی صورت نگرفته و سیاسی شود؛ این اقدام آقای هاشمی زودهنگام بوده و به زیان سیدحسن خمینی تمام شد. به گزارش هزار نیوز ؛  مصباحی مقدم، […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: حمایت هاشمی از سیدحسن و به کار بردن عباراتی همچون آیت‌الله و علامه در مورد وی موجب شد تا کاندیداتوری سیدحسن خمینی در یک فرآیند عادی صورت نگرفته و سیاسی شود؛ این اقدام آقای هاشمی زودهنگام بوده و به زیان سیدحسن خمینی تمام شد.

به گزارش هزار نیوز ؛  مصباحی مقدم، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگویی گفت: حمایت هاشمی از سیدحسن و به کار بردن عباراتی همچون آیت الله و علامه در مورد وی موجب شد تا کاندیداتوری سیدحسن خمینی در یک فرآیند عادی صورت نگرفته و سیاسی شود؛ این اقدام آقای هاشمی زودهنگام بوده و به زیان سیدحسن خمینی تمام شد.

 

وی گفت: کاندیداتوری سید حسن خمینی  با تشویق و اصرار آقای هاشمی بود، این خود به مسئله معنای دیگری داد.

 

مصباحی مقدم افزود: انتخابات خبرگان انتخاباتی غالبا غیرسیاسی است، نباید در انتخابات خبرگان شاهد اردوکشی باشیم؛ اما متاسفانه این اتفاق افتاد.

 

وی خاطرنشان کرد: سید حسن خمینی را هنوز چهره ای می دانم که در آینده قابل استفاده خواهد بود؛ به شرطی که کاملا مراقبت کند تا در دام یک جریان سیاسی نیفتد.

 

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: اظهارنظری که از آیت الله وحید خراسانی در مورد سیدحسن خمینی نقل شد به نقل از رسول اکرم بود که حرمت شخصیتى  که از دنیا رفته است را باید در فرزندانش حفظ کرد؛ این اصلا به معنای تایید اجتهاد نیست.

 

وی همچنین در مورد هاشمی گفت: درست است که جامعه مدرسین اسم هاشمی را در لیست نگذاشت، اما مبنای جامعه روحانیت این بود که ما خودمان را بازوی رهبری می دانیم و نباید از ایشان تندتر برویم؛ بنابراین از همان ابتدا تصمیم بر این شد که نام ایشان را در لیستمان بیاوریم.

 

انتهای متن/منبع: نسیم آنلاین

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه