رفتن به بالا
  • Thursday - 28 April 2016 - 10:46
  • کد خبر : ۳۶۱۶۳
JamNewsImage06503653

لینک کوتاه:

هنرمند زن سرخپوش در کنار طارمی؛ با وجود او بیشتر مجذوب پرسپولیس شدم

یکی از هنرمندان عرصه سینما و تلویزیون کشورمان اعلام کرد: «امیدوارم شاهد روزی باشم که ما خانم ها حسرت دیدن از نزدیک مسابقات و تمرینات پرسپولیس رو نداشته باشیم.» به گزارش هزار نیوز ؛  مهسا خوش سلوک طراح گریم سینما و تلویزیون با انتشار یک تصویر در کنار مهدی طارمی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «افتخار […]

به گزارش هزار نیوز ؛
یکی از هنرمندان عرصه سینما و تلویزیون کشورمان اعلام کرد: «امیدوارم شاهد روزی باشم که ما خانم ها حسرت دیدن از نزدیک مسابقات و تمرینات پرسپولیس رو نداشته باشیم.»

به گزارش هزار نیوز ؛  مهسا خوش سلوک طراح گریم سینما و تلویزیون با انتشار یک تصویر در کنار مهدی طارمی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«افتخار این عکس همراه با آقای مهدی طارمی گرامی آقای گل که با وجود مشغله زیادشون برام این لحظه زیبا رو جاودان کردند، آقای گل که با حمایتشون از کودکان سرطانی قابل ستایش هستند.

آقای طارمی پدیده ای نوظهور هستند در ارتش سرخ آسیا که باعث میشه بیشتر و بیشتر مجذوب یگانه تیم محبوبم بشم، برای من رویایی بود قدم گذاشتن به عنوان یک خانم متعصب به باشگاه پرسپولیس عزیزم که می دونم آرزوی خیلی از بانوان کشورم می باشد علی الخصوص بانوان هنرمند کشور عزیزمون.

امیدوارم شاهد روزی باشم که این فرهنگ سازی در کشورمون بشه که ما خانم ها حسرت دیدن از نزدیک مسابقات و تمرینات این تیم فوق العاده رو نداشته باشیم و بتونیم به بزرگترین آرزوی ورزشیمون جامه عمل بپوشانیم.

آقای گل باز هم سپاس از حمایتتون، امیدوارم همیشه از طرف خداوند مهربان جاودانه حمایت بشید. درود به شرف پاک و انسان دوستانه تون و درود به تمامی باشگاه پرسپولیس که با غیرت و مردونگیشون قهرمان خواهیم شد.🙏👼🙏»

مهدی طارمی و مهسا خوش سلوک

انتهای متن/منبع:جام نیوز

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه