رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 12:11
  • کد خبر : ۳۵۶۶۲
4406874_310

لینک کوتاه:
طبق مصوبه مجلس؛

وزارت صنعت موظف به واریز درآمدهای واردات و تولید محصولات دخانی به خزانه‌داری شد

نمایندگان وزارت صنعت را موظف کردند تا درآمدهای حاصل از واردات و تولید محصولات دخانی را به خزانه داری واریز کنند. به گزارش هزار نیوز ؛ نمایندگان در صحن علنی امروز (سه‌شنبه، 31 فروردین) مجلس در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 95 با بند (ج) تبصره 7 موافقت كردند. وكلاي ملت با 112 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نمایندگان وزارت صنعت را موظف کردند تا درآمدهای حاصل از واردات و تولید محصولات دخانی را به خزانه داری واریز کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛ نمایندگان در صحن علنی امروز (سه‌شنبه، 31 فروردین) مجلس در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 95 با بند (ج) تبصره 7 موافقت كردند.

وكلاي ملت با 112 رأی موافق، 33 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در مجلس کل بخش درآمدی تبصره 7 لایحه بودجه را به تصویب رساندند که بر اساس بند (ج) آن وزارت صنعت مکلف به واریز درآمدهای حاصل از واردات و تولید محصولات دخانی به خزانه داری کل کشور شد.

به موجب اين مصوبه با عنایت به لغو قانون انحصار دولتی دخانیات مصوب 29 اسفند1307 با اصلاحات بعدی، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است نسبت به وصول خالص هرگونه وجوه دریافتی شرکت دخانیات ایران بابت تمام نگاشت (هولوگرام) و سایر حقوق انحصار محصولات دخانی پس از تاریخ لازم الاجرا شدن “مصوبه واگذاری سهام شرکت مزبور بابت رد دیون صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت فولاد” بر اساس گزارش حسابرس اقدام و وجوه مزبور را به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.

بر این اساس، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است درآمدهای حاصل از صدور مجوزها و هرگونه حقوق دریافتی بابت واردات و تولید محصولات دخانی را طی سال 1395 به ردیف درآمدی مذکور واریز نماید.

انتهای متن/منبع: خبر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه