رفتن به بالا
  • Sunday - 17 April 2016 - 13:36
  • کد خبر : ۳۵۵۴۵
13940319000816_PhotoA

لینک کوتاه:
استاندار کرمان:

وفاداری ارتش روند پیروزی انقلاب را تسریع کرد

استاندار کرمان گفت: پیوستن ارتش به مردم و وفاداری ارتش به انقلاب اسلامی موجب شد تا پیروزی انقلاب اسلامی سریع‌تر محقق شود و این امر سبب وحدت بیشتر بین مردم شد.  به گزارش هزار نیوز ؛  علیرضا رزم‌حسینی در آیین رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در کرمان در محل بلوار 22 بهمن اظهار داشت: ارتش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان گفت: پیوستن ارتش به مردم و وفاداری ارتش به انقلاب اسلامی موجب شد تا پیروزی انقلاب اسلامی سریع‌تر محقق شود و این امر سبب وحدت بیشتر بین مردم شد.

 به گزارش هزار نیوز ؛  علیرضا رزم‌حسینی در آیین رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در کرمان در محل بلوار 22 بهمن اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی در پرونده خود دارد.

وی بیان داشت: پیوستن ارتش به مردم و وفاداری ارتش به انقلاب اسلامی موجب شد تا پیروزی انقلاب سریع‌تر محقق شود و این امر سبب وحدت بیشتر بین مردم شد.

استاندار کرمان ادامه داد: اگر همکاری ارتش در دوران دفاع مقدس نبود، خسارت بیشتری به کشور وارد می‌‌شد، اما وفاداری ارتش موجب پیشرفت رزمندگان در جبهه‌های حق علیه باطل شد.

رزم‌حسینی همچنین با اشاره به نقش ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس ابراز داشت: حضور ارتش با همه یگان‌ها از جمله نیروی هوایی، نیروی دریایی و نیروی زمینی در دوران دفاع مقدس سبب شد تا با همدلی و همراهی بیشتری به پیروزی دست یابیم.

وی تصریح کرد: امنیت پایدار یکی از اقدامات مهم نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران است و خدمات ارتش جمهوری اسلامی در زمینه ایجاد امنیت در سراسر کشور قابل تقدیر است.

انتهای متن/منبع: فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه