رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 11:59
  • کد خبر : ۳۵۶۸۶
4405673_412

لینک کوتاه:

پنجمین جشنواره نوجوان سالم در چهارمحال و بختیاری

یک هزار و 400 فرهنگی و دانش آموز چهارمحال و بختیاری در پنجمین جشنواره نوجوان سالم شرکت کردند. به گزارش هزار نیوز ؛ مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با موضوع شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتار های پر خطر برای دانش آموزان دوره ابتدایی و […]

به گزارش هزار نیوز ؛
یک هزار و 400 فرهنگی و دانش آموز چهارمحال و بختیاری در پنجمین جشنواره نوجوان سالم شرکت کردند.

به گزارش هزار نیوز ؛ مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با موضوع شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتار های پر خطر برای دانش آموزان دوره ابتدایی و متوسطه در سراسر استان برگزار می شود.

بهروز امیدی با اشاره به افزایش 4 برابری شرکت کنندگان در این جشنواره افزود: 19 اثر از فرهنگیان ،یک هزار و 305 اثر دانش آموزی و 80 اثر گروهی به دبیرخانه این جشنواره در استان ارسال شده است.

وی پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر، معرفی الگوهای پیشگیری و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، شناسایی الگوهای موفق آموزش پیشگیری و مراقبت به کودکان و نوجوانان را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

به گفته امیدی؛ این جشنواره در رشته‌های مقاله‌نویسی، فیلم کوتاه و روز نامه دیواری، عکس، نقاشی، شعر، ایده‌پردازی و بخش نرم‌افزار برای دانش آموزان دوره متوسطه و نیز انشاء نویسی و نقاشی ویژه دانش اموزان دوره ابتدایی برگزار می شود.

اختتامیه جشنواره نوجوان سالم 8 اردیبهشت ماه امسال با حضور 150 نفر از منتخبین برگزار و آثار برتر به دبیرخانه کشوری ارسال می شود.

انتهای متن/منبع: خبر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه