رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 12:20
  • کد خبر : ۳۵۶۸۸
82041417-70662443

لینک کوتاه:

پيشخواني براي اهالي هنر در گيلان

– هنر همچنان گذشته در گيلان بيش از هميشه تداوم دارد و در واپسين روزهاي فروردين و در آستانه ارديبهشت ماه اين روزها حال و هواي برنامه هاي فرهنگي و هنري در استان گرم تر است. به گزارش هزار نیوز ؛ شهاب حسيني ميهمان گيلانيان مي شود مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان از حضور «شهاب […]

به گزارش هزار نیوز ؛

– هنر همچنان گذشته در گيلان بيش از هميشه تداوم دارد و در واپسين روزهاي فروردين و در آستانه ارديبهشت ماه اين روزها حال و هواي برنامه هاي فرهنگي و هنري در استان گرم تر است.

به گزارش هزار نیوز ؛ شهاب حسيني ميهمان گيلانيان مي شود

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان از حضور «شهاب حسيني» هنرپيشه محبوب سينماي ايران براي حضور در اكران فيلم «چهارشنبه» در رشت خبر داده است.
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان به ايرنا، فيروز فاضلي با اشاره به استقبال شهروندان گيلاني از اكران فيلم‌هاي گروه هنر و تجربه در رشت، افزود: روز چهارشنبه اول ارديبهشت، فيلم سينمايي «چهارشنبه» با حضور شهاب حسيني در رشت نمايش داده مي‌شود و بعد از پايان نمايش، عوامل فيلم به سوالات علاقمندان هنر هفتم پاسخ مي‌دهند.
سينما ميرزا كوچك رشت ميزبان فيلم سينمايي «چهارشنبه» است.

نكوداشت آهنگساز شهير در رشت

آئين نكوداشت هنرمند و آهنگساز شهير گيلان، استاد «غلامرضا اماني» به همراه اجراي برگزيده آثار وي در رشت برگزار مي شود.
اركستر مجلسي «ما» با همراهي «گروه كُر گيلان» و با حمايت آموزشگاه موسيقي خسرواني و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي رشت، آئين نكوداشت هنرمند و آهنگساز شهير گيلان استاد «غلامرضا اماني» را به همراه اجراي برگزيده آثار وي برگزار مي كند.
مراسم مذكور، ساعت 19 روز چهارشنبه يكم ارديبهشت ماه 95 در سالن شهيد انصاري مجتمع فرهنگي هنري خاتم الانبياء (ص) رشت برگزار مي شود.

جشنواره زبان مادري
جشنواره زبان مادري (ماري زبان) امروز سه شنبه در رشت برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان، جشنواره زبان مادري (ماري زبان) توسط سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري رشت و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان رشت و با همكاري انجمن زبان مادري گيلان زاكان در رشت برگزار مي شود.
اين برنامه از ساعت 14 تا 18 روز سه شنبه 31 فروردين ماه جاري در مجتمع فرهنگي هنري خاتم الانبياء (ص) رشت برگزار مي شود.

ارسال فيلمهاي كوتاه سينماي جوان لاهيجان به چهلچراغ

انجمن سينماي جوان لاهيجان تعداد شش عنوان فيلم كوتاه ازتوليدات هنرمندان اين شهرستان را براي شركت در جشنواره فيلم و عكس «چهلچراغ» ارسال كرد.
فيلم هاي ارسال شده به جشنواره فيلم و عكس «چهلچراغ» شامل «گزارش يك سوگ»، «چهل منبر» و «سبز، سرخ، سياه» سه فيلم كوتاه از نواب محمودي، فيلم كوتاه «كنار هم» ساخته مصطفي كشاورز، «چهل منبر» ساخته مظاهر رمضانپور و «چهل منبر» ساخته منوچهر محمودي هستند.
نخستين جشنواره مردمي فيلم و عكس ‘چهلچراغ’ با هدف بزرگداشت حركت عظيم راهپيمايي مردمي اربعين در كربلاي معلي، معرفي و بازتاب عشق به ابا عبداله الحسين (ع) در عرصه هاي ملي و بين المللي، جريان سازي براي توليد و حمايت از آثار در حوزه محتوايي سيره زندگي معصومين (ع) در بخش هاي فيلم داستاني، مستند، پويانمايي، فيلمنامه، عكس و پوستر از ٢٠ تا ٢٣ ارديبهشت ٩٥ همزمان با اعياد شعبانيه در تهران برگزار مي شود.

انتهای متن/منبع: ایرنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه