رفتن به بالا
  • Saturday - 16 April 2016 - 11:41
  • کد خبر : ۳۵۵۰۲
4

لینک کوتاه:
مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان:

کارخانه فولاد بردسیر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با خیزشی جهادگونه و شگفتی ساز  افتتاح شده است

مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) گفت: کارخانه فولاد بردسیر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با خیزشی جهادگونه و شگفتی ساز  افتتاح شده است و با ظرفیت تولید 440 هزار تن در اوج تحریم های ظالمانه برگ زرین دیگری بر دفتر سراسر افتخار  کشور افزود. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیرضا […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) گفت: کارخانه فولاد بردسیر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با خیزشی جهادگونه و شگفتی ساز  افتتاح شده است و با ظرفیت تولید 440 هزار تن در اوج تحریم های ظالمانه برگ زرین دیگری بر دفتر سراسر افتخار  کشور افزود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیرضا عکاف زاده مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان (بردسیر) در آیین افتتاح کارخانه ی فولاد سازی بردسیر در شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) با اشاره به استخدام 176 نیروهای کارآزموده در سه سال گذشته در این مجموعه،گفت: با توجه به سیاست شرکت بر استفاده از نیروهای بومی، 80 درصد از نیروهای کارآزموده و استخدامی این شرکت، از ساکنان بومی بردسیر هستند.

وی گفت: این کارخانه در زمانی افتتاح شد که کینه توزان قسم خورده تلاش می کنند تا با دست یازیدن به ترفند شیطانی نفوذ، پرچم مرئی و نامرئی خود را بر مرزهای این کشور بگسترانند.

عکاف زاده با تاکید بر اینکه این کارخانه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با خیزشی جهادگونه و شگفتی ساز  افتتاح شده است، ادامه داد: طراحی، نصب و راه اندازی کارخانه فولادسازی بردسیر با ظرفیت تولید 440 هزار تن در سال از جمله خیزش های بالنده ای بود که در اوج تحریم های ظالمانه برگ زرین دیگری بر دفتر سراسر افتخار  کشور افزود.

مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان ادامه داد: در هفتم خرداد 91 سهام شرکت فولاد بردسیر به شرکت سرمایه گذاری پوئین صالحین که اعضا و سهامداران آن جمعی از خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان است واگذار شد.

وی با اشاره به اینکه 463 نفر در این مجموعه شاغل هستد که بیمه نیز شده اند؛ بیان داشت :  سلامت، صداقت، جدیت، پشتکار و امانت داری در سرمایه سهامداران شعاری است که شرکت سرمایه گذاری پوئین صالحین آن را در دستور کار قرار داده است.

عکاف زاده گفت: تعطیل و تعدیل دو واژه بی مفهوم در مسیر اجرای  این پروژه بوده است و خوشبختانه این سازمان در زمره خوش حساب ترین مودیان امور مالیاتی نیز بوده است.

 

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه