رفتن به بالا
  • Saturday - 30 April 2016 - 12:19
  • کد خبر : ۳۶۳۱۱
3

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر:

کارخانه قند بردسیر با حضور بخش خصوصی احیا و راه اندازی خواهد شد

فرماندار بردسیر در دیدار کارگران گفت: پس از تعطیلی کارخانه قند در سال های گذشته ضربه اقتصادی سنگینی به قشرکارگر و کشاورز شهرستان بردسیر وارد شد و به زودی کارخانه قند شهرستان بردسیر با حضور بخش خصوصی احیا و راه اندازی خواهد شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر در دیدار کارگران گفت: پس از تعطیلی کارخانه قند در سال های گذشته ضربه اقتصادی سنگینی به قشرکارگر و کشاورز شهرستان بردسیر وارد شد و به زودی کارخانه قند شهرستان بردسیر با حضور بخش خصوصی احیا و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با جمعی از کارگران این شهرستان ، ضمن تبریک هفته ی کار و تقدیر و تشکر از زحمات  این قضر سخت کوش ، گفت: نقش کارگران در توسعه شهرستان بردسیرو تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: پس از تعطیلی کارخانه قند در سال های گذشته ضربه اقتصادی سنگینی به قشرکارگر و کشاورز شهرستان بردسیر وارد شد که تبعات آن برای همه روشن و ملموس است.

فرماندار بردسیر با اشاره به ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی در آینده نزدیک برای  احیاء مجدد و راه اندازی کارخانه ی قند بردسیر ؛ بیان داشت: کارگران و خانواده های آنها  نسبت به آموختن مهارت های لازم بخصوص درعرصه صنعت و معدن همت گمارند.

صادقی خاطر نشان کرد: با اشاره به مشکلات و معضلات اجتماعی ناشی ازبیکاری اولویت کاری دولت  درسال نودوپنج تولید و اشتغال خواهد بود.

لازم به ذکر است ؛ در این دیدار آقاخانی رئیس اداره تعاون ،کارو رفاه اجتماعی از برگزاری جشن روز کارگرو تجلیل از کارگران نمونه خبرداد و تعدادی از کارگران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

3

4

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه