رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 10:39
  • کد خبر : ۳۵۶۰۴
JamNewsImage11115266

لینک کوتاه:
علی عسگر؛

کاظمی نمی گذارد تیم ما سقوط کند / پرسپولیس شانس اول قهرمانی است

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان تاکید کرد که این تیم قطعاً در لیگ برتر خواهد ماند. به گزارش هزار نیوز ؛ حمید علی‌عسگر ابتدا در مورد وضعیت سیاه‌جامگان اظهار داشت: «ما در باز‌ی‌های اخیر بدشانس بودیم و از طرفی اشتباهات داوری به تیم آسیب زده است. از طرفی یکسری مشکلات هم در باشگاه وجود دارد و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان تاکید کرد که این تیم قطعاً در لیگ برتر خواهد ماند.

به گزارش هزار نیوز ؛ حمید علی‌عسگر ابتدا در مورد وضعیت سیاه‌جامگان اظهار داشت: «ما در باز‌ی‌های اخیر بدشانس بودیم و از طرفی اشتباهات داوری به تیم آسیب زده است. از طرفی یکسری مشکلات هم در باشگاه وجود دارد و بازیکنان پول نگرفته‌اند. متأسفانه باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده و پرداختی‌ها صفر بوده است. این وضعیت آزاردهنده است و باشگاه باید هر چه زودتر فکری برای حل این مشکلات کند.»

وی در ادامه در مورد شانس ماندن تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: «ما تیم خوبی داریم و واقعاً فوتبال بازی می‌کنیم، اما گفتم که بدشانس بودیم و از داوری‌ها ضربه خوردیم. جایگاه سیاه‌جامگان با این فوتبال، اینجای جدول نیست و مطمئن باشید ما در لیگ برتر می‌مانیم. کاظمی نمی‌گذارد که این تیم سقوط کند.»

هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان، شانس تیم پرسپولیس را برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر زیاد دانست و گفت: «به‌نظر من پرسپولیس قهرمان می‌شود. پرسپولیس با برد در دربی در وضعیتی ایده‌آل قرار گرفت و شانس اول قهرمانی است. استقلال خوزستان هم تیم خوبی است، ولی به‌نظرم پرسپولیس قهرمان می‌شود.»

انتهای متن/منبع: جام نیوز

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه