رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 April 2016 - 10:02
  • کد خبر : ۳۵۷۱۶
82042632-70664761

لینک کوتاه:
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور:

کشور با چالش اقتصادی مواجه است

 رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: در زمان حاضر کشور با چالش اقتصادی مواجه است و تنها راه بهبود این چالش با تحقق و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی میسر می شود. به گزارش هزار نیوز ؛شعبانعلی رمضانیان شامگاه سه شنبه در نشست روشنگری اقتصاد مقاومتی در جمع شماری از فرهنگیان زنجان افزود: رسالت بسیج صیانت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: در زمان حاضر کشور با چالش اقتصادی مواجه است و تنها راه بهبود این چالش با تحقق و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی میسر می شود.

به گزارش هزار نیوز ؛شعبانعلی رمضانیان شامگاه سه شنبه در نشست روشنگری اقتصاد مقاومتی در جمع شماری از فرهنگیان زنجان افزود: رسالت بسیج صیانت و حفاظت از انقلاب اسلامی است و بسیجیان به مقتضای این رسالت باید مخاطره ها و تهدیدهایی را که متوجه انقلاب است را به درستی بشناسند.
وی بابیان اینکه معلمان، محافظان و مراقبان فکری و اعتقادی جامعه هستند، اظهار کرد: در شرایط حاضر که دشمنان به طورمستمر علیه انقلاب اسلامی باطراحی برنامه های مختلف وارد عمل می شوند، ما نیز باید تمهید و برنامه های لازم را برای مقابله با توطئه های آنان مدنظر داشته باشیم.
رمضانیان به بخشی از توطئه چینی ها و طراحی های دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: اعمال تحریم های انتحاری بر نظام جمهوری اسلامی حتی به قیمت آسیب رساندن به خود دنیای غرب، از راهبردهای استکبار برای فشار بر انقلاب اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان با وضع تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران درصدد هستند تا زمینه تغییر رفتار و ساختار نظام جمهوری اسلامی را فراهم کنند و با تحمیل فشار بر مردم و مسئولان، سبب شکل گیری اختلاف، شکاف و ایجاد نوعی بی ثباتی در ایران شوند.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: امروز در مسیر انقلاب اسلامی به نقطه ای سرنوشت ساز رسیده ایم که اگر درست عمل کنیم از این مرحله انقلاب نیز به سلامت عبور خواهیم کرد.
رمضانیان با بیان اینکه چالش اصلی نظام در زمان حاضر، چالش اقتصادی است، تصریح کرد: دشمن با حربه تحریم و فشار درصدد است ملت ایران را بر سر دو راهی کاذب تحمل فشار و سختی و یا کوتاه آمدن در برابر نظام استکبار قرار دهد.
وی افزود: متاسفانه عده ای در کشور هستند که القای وجود این دوراهی از سوی استکبار را پذیرفته اند در حالی که راه سومی نیز در این میان وجود دارد که در آن ما می توانیم با حفظ اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، نه در سختی ها و مشکلات اقتصادی گرفتار شویم و نه ننگ تسلیم را بپذیریم.
رمضانیان با بیان اینکه بسیاری از پیشرفت های علمی کشور در اوج تحریم ها شکل گرفت، خاطرنشان کرد: به طور مسلم در عرصه اقتصادی نیز می توانیم به یک پیشرفت و توسعه بومی و درون زا نایل شویم.

انتهای متن/منبع: ایرنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه