رفتن به بالا
  • Thursday - 28 April 2016 - 09:36
  • کد خبر : ۳۶۱۴۶
04

لینک کوتاه:

گردشگران فرانسوی در تنگراه گاز + تصاویر

اتوبوس حامل گردشگران فرانسوی عصر روز گذشته به دلیل حفر چاله ی توسط اداره ی گاز در تنگراهی قرار گرفت متوقف شد و برای ساعاتی منطقه ای خیابان اقبال کرمان را بهم ریخت. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ عصر روز گذشته اتوبوس حامل گردشگران فرانسوی که شامل اساتید دانشگاه های این کشور بود ؛ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

اتوبوس حامل گردشگران فرانسوی عصر روز گذشته به دلیل حفر چاله ی توسط اداره ی گاز در تنگراهی قرار گرفت متوقف شد و برای ساعاتی منطقه ای خیابان اقبال کرمان را بهم ریخت.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ عصر روز گذشته اتوبوس حامل گردشگران فرانسوی که شامل اساتید دانشگاه های این کشور بود ؛ با عبور از خیابان اقبال کرمان در چهار راه بیست و چهار آذر , به دلیل عملیات حفاری اداره ی گاز  در تنگراهی قرار گرفت و از حرکت ایستاد.

این رخداد باعث ایجاد ترافیک شدیدی و کیلومتری در خیابان اقبال کرمان شده بود و این گردشگران فرانسوی نیز بیش از یک ساعت در کناره ی خیابان سرگردان بودند.

در نهایت با کمک مردم محلی منطقه ی 24 آذر و بعد از ساعاتی این اتوبوس حرکت کرد ؛ که این امر  بدون حضور حتی یکی از مسئولان دولتی امدادی انجام شد.

توسعه شهری و خدمات رسانی به مردم یکی از نکات مهم و کلیدی ای است که باید در تمامی سطوح شهری انجام شود و یکی از معیارهای توسعه یافتگی و کلان شهر شدن است، ضمن تشکر از تمامی ادارات و نهاد ها و ارگان هایی که برای توسعه ی شهری و خدمات رسانی در شهر کرمان تلاش می کنند ؛ متذکر می شویم که فعالیت های عمرانی نیز قوانینی دارند که رعایت آنان از سوی همگان در جهت حفظ سلامت مردم لازم و ضروری است.

چرا باید در زمانی که میدان آزادی کرمان دستخوش یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی خود است؛ و مسیر های جایگزینی برای تردد مردمی مشخص شده است ؛ این مسیرها نیز مسدود شود و باعث ایجاد زحمات فراوانی برای ساکنین و مردم شود.

به راستی نمی شد قبل از آغاز پروژه ی میدان آزادی این حفاری های مسیرهای جایگزین انجام شده و آسفالت ها بازسازی شوند ؛ که شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

و یا حداقل اگر نیازی فوری به حفاری است ، بلافاصله پس از انجام کار آسفالت صورت گیرد و مسیرها به صورت کامل بازگشایی شود ؛ نه اینکه مدتهای فراوان به همان حال خود باقی بماند و اینگونه با آّبروی تاریخی شهرکرمان بازی کند.

مطمئنا گردشگران فرانسوی این اتفاقی را که روز گذشته برایشان افتاد را فراموش نخواهند کرد و بلکه با تمامی وسایلی که به همراه داشتند تمام رخدادها را ثبت و ضبط کردند و به ما خندیدند و تاسف خوردند.

04

05

03

02

01

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه