رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 April 2016 - 12:16
  • کد خبر : ۳۵۶۷۲
1730379

لینک کوتاه:
معاون نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:

۲۰۵ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی آذربایجان غربی انجام شد

معاون نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: سال گذشته ۲۰۵ هزار و ۶۴۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی آذربایجان‌غربی انجام شد. به گزارش هزار نیوز ؛سلیمان علیزاده با اشاره به اهم اقدامات معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سال گذشته اظهار داشت: […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: سال گذشته ۲۰۵ هزار و ۶۴۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی آذربایجان‌غربی انجام شد.

به گزارش هزار نیوز ؛سلیمان علیزاده با اشاره به اهم اقدامات معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در سال گذشته اظهار داشت: سال گذشته ۲۰۵ هزار و ۶۴۷ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی آذربایجان‌غربی لنجام شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۱۰ هزار و ۴۰۳ فقره با ۱۱ هزار و ۱۹۷ نوع پرونده تشکیل شد که ارزش ریالی آنها ۷۷ میلیارد ریال بوده است اظهارداشت: موجودی گیری از انبار و سردخانه درمدت زمانی ماهانه به تعداد ۱۰۱۲ واحد و ثبت میزان موجودی درسامانه پایگاه ذخیره سازی کشور نیز در این طرح انجام شد.

معاون نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی با اشاره به خلاصه ای از عملکرد واحد پروژه آرد و نان در سال گذشته گفت: در این رابطه تعداد بازرسی صورت گرفته ۳۸ هزار و ۱۲۰ مورد بوده که برای آن یک هزار و ۵۳۲ فقره پرونده تشکیل شد و در این باره ارزش ریالی تخلفات مکشوفه پنج میلیارد فقره بوده است.

علیزاده با اشاره به عملکرد اداره قاچاق کالا و ارز بیان کرد: در این رابطه نیز پنج هزار و ۶۹۱ مورد بازرسی صورت گرفت و برای آن ۹۰۵ فقره پرونده با ارزش ریالی پنج میلیارد ریال تشکیل شد.

وی با اشاره به آمار طرح نوروزی این استان اظهار داشت: طرح بازگشایی مدارس، ضیافت و طرح نوروز در فروردین امسال برگزار شده و در کل ۵۳ هزار و ۷۶۵ مورد بازرسی در این طرح ها انجام شده است.

معاون نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: اجرای سایر طرح های استانی فصلی شامل طرح آرایشگران زنانه، بازرسی از اماکن ورزشی، سرویس و پوشاک مدارس، ICT، حمل بار، طرح میوه وتره بار، مهد کودک وایزوگام، طرح کمیت و کیفیت، طرح یلدا و حجاج، طرح نصب برچسب قیمت و صدور فاکتور، نصب سی ان جی گیت خودروی سواری و جمع آوری مکمل های بنزین نیز برگزار شد.

علیزاده اظهار داشت: تعداد گزارشات و شکایات مردمی دریافتی در طی سال ۹۴ به تعداد ۵۳۳۹ مورد بوده که از این تعداد پس ازبررسی های بعمل آمده تعداد ۲۵۱۰ مورد متخلف و تعداد ۲۷۶۸مورد غیرمتخلف شناخته شده و بقیه دردست بررسی است.

وی با اشاره به تعداد گزارشات و شکایات مردمی دریافتی قابل پیگیری درمدت زمان اجرای طرح افزود: این شکایات ۶۸۷ مورد بوده که از این تعداد ۳۰۱ مورد متخلف و تعداد ۲۸۴ مورد غیرمتخلف شناخته شده و بقیه در دست بررسی است و در این باره بیشترین گزارشات کالایی به ترتیب مربوط به پوشاک، کیف و کفش و انواع نان و در خدمات نیز پارکینگ و تعمیر خودرو را شامل می شود.

علیزاده گفت: تشکیل تیم مشترک با نمایندگان پایانه، میراث فرهنگی، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، شرکت پخش فرآورده های نفتی برای بازرسی از مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی، جایگاه های عرضه سوخت، سرویس های بهداشتی و غذاخوری های بین راهی نمازخانه ها انجام شده که در این خصوص ۲۵۵ مورد بازرسی صورت گرفت.

انتهای متن/منبع: مهر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه