رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 April 2016 - 10:49
  • کد خبر : ۳۵۷۵۰
2016_4_20_9_30_14

لینک کوتاه:

12 هزار نفر در سراسر دنیا بیکار می شوند

شرکت اینتل، 12 هزار نفر را در سراسر جهان بیکار خواهد کرد به گزارش هزار نیوز ؛ اینتل که بزرگترین شرکت سازنده چیپ است، برای بهبود وضعیت شرکت خود و تمرکز روی بخش های مهم، افرادی را بیکار خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روز سه شنبه غول تکنولوژی اینتل اعلام کرد که برنامه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شرکت اینتل، 12 هزار نفر را در سراسر جهان بیکار خواهد کرد

به گزارش هزار نیوز ؛ اینتل که بزرگترین شرکت سازنده چیپ است، برای بهبود وضعیت شرکت خود و تمرکز روی بخش های مهم، افرادی را بیکار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روز سه شنبه غول تکنولوژی اینتل اعلام کرد که برنامه دارد که 12 هزار نفر را در سراسر جهان اخراج کند که این تعداد حدود 11 درصد از کارمندان این شرکت می شوند.

در آخر سال گذشته این شرکت 107 هزار و 300 نفر کارمند داشته است.

اینتل گفته است که تا 60 روز دیگر به آنها اعلام خواهد کرد و تا اواسط 2017 این روند ادامه خواهد داشت. این شرکت با سرعت ملایمی کارمندان خود را اخراج خواهد کرد.

در گذشته اینتل موفق ترین شرکت در خصوص کامپیوترها و لپ تاپ بوده است، ولی در حال حاضر نتوانست جایگاهی را در بازار موبایل پیدا کند. 60 درصد فروش اینتل از طریق چیپ های مرتبط به کامپیوتر بوده است که آنها دیگر در بازار موبایل جایی ندارند.

این شرکت برنامه دارد که امسال حدود 750 میلیون دلار پس انداز کند و تا اواسط سال آینده با کم کردن تعداد کارمندانش برنامه دارد که این عدد را به 1.4 میلیارد دلار برساند.

ارزش سهام این شرکت حدود 3 درصد کاهش داشته است.

این شرکت گزارش داده است که در 3 ماه گذشته 13.7 میلیارد دلار فروش داشته که 7 درصد بیش از سال گذشته بوده است و سود آن 2 میلیارد دلار بوده که 3 درصد افزایش داشته است.

انتهای متن/منبع: آنلاین

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه